Shadow Kingdoms of Valeria
Shadow Kingdoms of Valeria je ďalšia samostatná hra z fantasy série hier zo sveta Valeria. Tentokrát sa v úlohe temného pána budete snažiť zničiť kráľovstvo Valerie. To už dlhé roky budujú a zveľaďujú ľudia, elfovia a trpaslíci, no deje sa tak na váš úkor, zaberajú vaše územie v mene pokroku. No prišiel váš čas! Zhromaždite jednotky a zoberte si svoju zem späť. V hre budete navštevovať temné svätyne a čerpať z nich temnú mágiu, rozširovať svoje armády goblinov, orcov, kostlivcov a ďalších temných rás, aby ste mohli vyplieniť valerijské kráľovstvo. Na centrálnom hernom pláne je 5 svätýň, vo svojom ťahu musíte presunúť svoju figúrku do inej svätyne. Tam si najskôr vyberiete jednu z dostupných kociek a umiestnite si ju na svoj herný plán a potom vykonáte akciu svätyne. V hre je 5 farieb kociek, ktoré reprezentujú 5 rôznych rás (zelená - Goblin, červená - Ork, biela - Kostlivec, fialová -  Gargoyl  a hnedá - Gnoll). Získane kocky potom používate na plnenie bojových plánov, ktoré získavate v jednej zo svätýň. V inej si najímate šampiónov, ktorý vám poskatnú buď jednorazový efekt, trvalý efekt, alebo víťazné body (za niečo) na konci hry. Plnením bojových plánov si zároveň odomkýnate rôzne bonusy a vylepšenia na svojom hernom pláne.   
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
52,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Shadow Kingdoms of Valeria je ďalšia samostatná hra z fantasy série hier zo sveta Valeria. Tentokrát sa v úlohe temného pána budete snažiť zničiť kráľovstvo Valerie. To už dlhé roky budujú a zveľaďujú ľudia, elfovia a trpaslíci, no deje sa tak na váš úkor, zaberajú vaše územie v mene pokroku. No prišiel váš čas! Zhromaždite jednotky a zoberte si svoju zem späť. V hre budete navštevovať temné svätyne a čerpať z nich temnú mágiu, rozširovať svoje armády goblinov, orcov, kostlivcov a ďalších temných rás, aby ste mohli vyplieniť valerijské kráľovstvo.

Na centrálnom hernom pláne je 5 svätýň, vo svojom ťahu musíte presunúť svoju figúrku do inej svätyne. Tam si najskôr vyberiete jednu z dostupných kociek a umiestnite si ju na svoj herný plán a potom vykonáte akciu svätyne. V hre je 5 farieb kociek, ktoré reprezentujú 5 rôznych rás (zelená - Goblin, červená - Ork, biela - Kostlivec, fialová -  Gargoyl  a hnedá - Gnoll). Získane kocky potom používate na plnenie bojových plánov, ktoré získavate v jednej zo svätýň. V inej si najímate šampiónov, ktorý vám poskatnú buď jednorazový efekt, trvalý efekt, alebo víťazné body (za niečo) na konci hry. Plnením bojových plánov si zároveň odomkýnate rôzne bonusy a vylepšenia na svojom hernom pláne. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-75 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stan Kordonskiy
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje