Paláce Carrary CZ+EN (The Palaces of Carrara)
Očakávame 11/2022. Vychutnajte si dnes už klasickú stolovú hru Paláce Carrary v novom, prepracovanom vydaní! V tejto hre sa stávate hlavou šľachtického rodu, ktorý dostal od kráľovského paláca príkaz skrášliť 6 miest v regióne. S využitím cenných mramorových blokov z preslávených lomov v Carrare budete stavať budovy, pridávať dekorácie, a umiestňovať sochy, aby ste mestá naplnili mramorovými divmi. Čas od času bude kráľovská rodina hodnotiť váš pokrok a odmení vás bohatstvom, alebo víťaznými bodmi. Uistite sa, že držíte krok s ostatnými šľachtickými rodmi, ktoré majú od kráľa rovnaké zadania. Pretože pokiaľ sa vám to nepodarí, váš rod skončí v zabudnutí. Hra totiž môže dospieť k svojmu záveru skôr, než budete pripravený. Rod, ktorý získa najviac bodov vyhráva. Toto druhé vydanie prináša prepracovanú sadu pravidiel a tiež celkom novú verziu pre pokročilých hráčov, ktorá obsahuje mnoho nových stratégií a spôsobov bodovania. Pokročilý režim hry prináša sochy, ktoré vám umožnia bodovať vaše budovy novými spôsobmi.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
57,99 €
Predobjednávka
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Očakávame 11/2022.

Vychutnajte si dnes už klasickú stolovú hru Paláce Carrary v novom, prepracovanom vydaní!

V tejto hre sa stávate hlavou šľachtického rodu, ktorý dostal od kráľovského paláca príkaz skrášliť 6 miest v regióne. S využitím cenných mramorových blokov z preslávených lomov v Carrare budete stavať budovy, pridávať dekorácie, a umiestňovať sochy, aby ste mestá naplnili mramorovými divmi. Čas od času bude kráľovská rodina hodnotiť váš pokrok a odmení vás bohatstvom, alebo víťaznými bodmi. Uistite sa, že držíte krok s ostatnými šľachtickými rodmi, ktoré majú od kráľa rovnaké zadania. Pretože pokiaľ sa vám to nepodarí, váš rod skončí v zabudnutí. Hra totiž môže dospieť k svojmu záveru skôr, než budete pripravený. Rod, ktorý získa najviac bodov vyhráva.

Toto druhé vydanie prináša prepracovanú sadu pravidiel a tiež celkom novú verziu pre pokročilých hráčov, ktorá obsahuje mnoho nových stratégií a spôsobov bodovania. Pokročilý režim hry prináša sochy, ktoré vám umožnia bodovať vaše budovy novými spôsobmi.

Obsah hry:

1 hracia doska a základňa kola
2 obojstranné kruhy
36 doštičiek stavieb
6 doštičiek monumentov
8 doštičiek vylepšenia
4 obojstranné dosky hráča
68 kartónových mincí
42 mramorových blokov
1 vrecko na bloky mramoru
32 bodovacích značiek
8 ukazovateľov víťazných bodov
4 zásteny
1 obojstranná doska kráľovského dvora
1 ukazovateľ kráľovskej návštevy
42 dekorácií
44 sôch
2 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Kiesling, Wolfgang Kramer
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje