Corrosion
Vŕzgajúce stroje a mnoho pary rozbúšia srdce nejedného hráča. V hre Corrosion sa dostávate do starej továrne, kde sa pokúsite vytvoriť čo najlepšie kombinácie strojov a produktov a tak poraziť svojich konkurentov. Hra je vhodná pre 1-4 premýšľavých hráčov, ktorí sa neboja náročnejšieho hrania! Popri produkcii sa musíte starať aj o stroje, pretože korózia a opotrebovanie sú ich najväčšími nepriateľmi. Rozumne využite vaše sily, aby ste mali viac inžinierov a strojov, alebo sa rozhodnite spustíť stroje. Vďaka lepším inžinierom viete využiť aj akcie vašich súperov a vďaka tomu získať výhodu. Ale pozor! Každé spustenie strojov je spojené s hrdzou. Hráči objavujú čo najefektívnejšie krátkodobé a dlhodobé kombinácie produktov a ocenení, aby ste boli najúspešnejší. Hra obsahuje aj funkčný sólo mód. Ako sólo, tak aj hra viacerých hráčov vie ponúknuť veľa výziev a možností, ktoré si vyžadujú šikovné plánovanie a interakcie medzi hráčmi. Počiatočné podmienky, ktoré sú vždy iné predznamenávajú novú cestu k víťazstvu pri každej hre.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
39,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vŕzgajúce stroje a mnoho pary rozbúšia srdce nejedného hráča. V hre Corrosion sa dostávate do starej továrne, kde sa pokúsite vytvoriť čo najlepšie kombinácie strojov a produktov a tak poraziť svojich konkurentov. Hra je vhodná pre 1-4 premýšľavých hráčov, ktorí sa neboja náročnejšieho hrania!

Popri produkcii sa musíte starať aj o stroje, pretože korózia a opotrebovanie sú ich najväčšími nepriateľmi. Rozumne využite vaše sily, aby ste mali viac inžinierov a strojov, alebo sa rozhodnite spustíť stroje. Vďaka lepším inžinierom viete využiť aj akcie vašich súperov a vďaka tomu získať výhodu. Ale pozor! Každé spustenie strojov je spojené s hrdzou. Hráči objavujú čo najefektívnejšie krátkodobé a dlhodobé kombinácie produktov a ocenení, aby ste boli najúspešnejší.

Hra obsahuje aj funkčný sólo mód. Ako sólo, tak aj hra viacerých hráčov vie ponúknuť veľa výziev a možností, ktoré si vyžadujú šikovné plánovanie a interakcie medzi hráčmi. Počiatočné podmienky, ktoré sú vždy iné predznamenávajú novú cestu k víťazstvu pri každej hre.

Obsah hry:

Zobrazovacia doska
4 hráčske dosky
4 dosky tovární
48 kariet inžinierov
72 žetónov strojov
16 žetónov ocenení
8 žetónov hodiniek
96 ukazovateľov bodov
20 drevených žetónov vody
72 ozubených koliesok
žetón skrutkovača
bodovacia tabuľka
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Stefan Bauer
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje