Curators
V Eurohre Curators budete stavať múzeá a zostavovať zbierky, aby ste prilákali návštevníkov.  Ocitnete sa v úlohe kurátora, ktorý sa snaží rozšíriť múzeum a zveľadiť expozíciu. Pomocou svojich zamestnancov budete stavať nové oddelenia a získavať predmety na vystavenie v múzeu. V hre sú zamestnanci reprezentovaní 5 žetónmi, ktoré hráč používa na vykonanie jednotlivých akcií. Každý žetón má na sebe dve akcie a vždy po použití danej akcie otočíte žetón na druhú stranu čím sa vám odhalí nová akcia. V prípade, že máte na dvoch žetónoch rovnakú akciu, môžete ju zdvojnásobiť a obidva žetóny otočíte. V priebehu hry sa budete snažiť zapožičať svetoznáme predmety ako napríklad lebku neandertálca z iných múzeí. Aby ste získali víťazné body za takéto predmety, budete musieť vyriešiť puzzle týkajúce sa farieb a priestoru. Na konci hry získa cenu Múzeum roku len jedno múzeum. Bude to to vaše?  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V Eurohre Curators budete stavať múzeá a zostavovať zbierky, aby ste prilákali návštevníkov. 

Ocitnete sa v úlohe kurátora, ktorý sa snaží rozšíriť múzeum a zveľadiť expozíciu. Pomocou svojich zamestnancov budete stavať nové oddelenia a získavať predmety na vystavenie v múzeu.

V hre sú zamestnanci reprezentovaní 5 žetónmi, ktoré hráč používa na vykonanie jednotlivých akcií. Každý žetón má na sebe dve akcie a vždy po použití danej akcie otočíte žetón na druhú stranu čím sa vám odhalí nová akcia. V prípade, že máte na dvoch žetónoch rovnakú akciu, môžete ju zdvojnásobiť a obidva žetóny otočíte.

V priebehu hry sa budete snažiť zapožičať svetoznáme predmety ako napríklad lebku neandertálca z iných múzeí. Aby ste získali víťazné body za takéto predmety, budete musieť vyriešiť puzzle týkajúce sa farieb a priestoru.

Na konci hry získa cenu Múzeum roku len jedno múzeum. Bude to to vaše?

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Tove Jomer, Pablo Jomer, Jacob Westerlund
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje