BattleLore (Second Edition): Great Dragon Reinforcement Pack
Vypustite na svojich súperov strašného draka s jeho ohnivým dychom a objavte nový pripravený scenár s rozšírením Great Dragon Reinforcement Pack pre hru  BattleLore (Second Edition). Pre hru je potrebná znalosť anglického jazyka, preto aj bližší popis uvádzame v angličtine: Unleash a dragon's fire with the Great Dragon Reinforcement Pack for BattleLore Second Edition! This Reinforcement Pack features a Great Dragon that can be included in any army, alongside three new lore cards to customize your lore deck and a unique terrain tile. With the Great Dragon in your army, you can defend your hoard of treasure, or unleash a devastating firestorm on any unit that dares to approach! What's more, this Reinforcement Pack includes a pre-built scenario: Into the Fire. In this scenario, both armies start on one side of the battlefield and they must race to be the first to overpower the Great Dragon and claim its hoard. Whether you use the Great Dragon in this scenario or muster him with your army, it brings an undeniable threat to every game of BattleLore Second Edition.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vypustite na svojich súperov strašného draka s jeho ohnivým dychom a objavte nový pripravený scenár s rozšírením Great Dragon Reinforcement Pack pre hru  BattleLore (Second Edition).

Pre hru je potrebná znalosť anglického jazyka, preto aj bližší popis uvádzame v angličtine:

Unleash a dragon's fire with the Great Dragon Reinforcement Pack for BattleLore Second Edition! This Reinforcement Pack features a Great Dragon that can be included in any army, alongside three new lore cards to customize your lore deck and a unique terrain tile. With the Great Dragon in your army, you can defend your hoard of treasure, or unleash a devastating firestorm on any unit that dares to approach!

What's more, this Reinforcement Pack includes a pre-built scenario: Into the Fire. In this scenario, both armies start on one side of the battlefield and they must race to be the first to overpower the Great Dragon and claim its hoard. Whether you use the Great Dragon in this scenario or muster him with your army, it brings an undeniable threat to every game of BattleLore Second Edition.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Robert A. Kouba
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje