BattleLore (Second Edition)
Návrat klasickej a úspešnej hry v novom kabáte, do ktorého ju oblieklo skúsené vydavateľstvo Fantasy Flight Games. Osvedčené princípy, luxusné figúrky, nová grafika, upravené pravidlá, vás v tejto ľahkej vojnovej hre rýchlo vtiahnu do fantasy sveta Terrinothu, ktorý poznáme z hier Descent, Runewars, či Rune Age. Hra sa vyznačuje veľkou variabilitou - obsahuje množstvo scénarov, ponúka možnosť vytvárať rôzne bojobé polia, zostavovať vlastné armády. Čakajú vás veľkolepé epické bitky s množstvom strategických rozhodnutí. Upozorňujeme, že Battlelore (Second Edition) nie je kompatibilné s pôvodným vydaním hry od firmy Days of Wonder, vrátane všetkých jeho rozšírení. A tu si môžete pozrieť video k online aplikácii- Battlelore Scenario Builderu, pomocou ktorej si môžete vytvoriť ďalšie scénare.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
79,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Návrat klasickej a úspešnej hry v novom kabáte, do ktorého ju oblieklo skúsené vydavateľstvo Fantasy Flight Games. Osvedčené princípy, luxusné figúrky, nová grafika, upravené pravidlá, vás v tejto ľahkej vojnovej hre rýchlo vtiahnu do fantasy sveta Terrinothu, ktorý poznáme z hier Descent, Runewars, či Rune Age. Hra sa vyznačuje veľkou variabilitou - obsahuje množstvo scénarov, ponúka možnosť vytvárať rôzne bojobé polia, zostavovať vlastné armády. Čakajú vás veľkolepé epické bitky s množstvom strategických rozhodnutí.

Upozorňujeme, že Battlelore (Second Edition) nie je kompatibilné s pôvodným vydaním hry od firmy Days of Wonder, vrátane všetkých jeho rozšírení.

A tu si môžete pozrieť video k online aplikácii- Battlelore Scenario Builderu, pomocou ktorej si môžete vytvoriť ďalšie scénare.

Obsah hry:
  • herný plán s mapou bitevného poľa
  • 92 plastových figúrok
  • 4 kocky
  • viac ako 160 kariet
  • 60 dielov terénov
  • množstvo žetónov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Richard Borg, Robert A. Kouba
Rok vydania:
2013
Herné rozšírenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje