Bestie (Beast CZ)
Bestie je strategická hra žánru „jeden proti všetkým“, v ktorej sa jeden hráč zhostí úlohy beštie: obrovského mýtického tvora, ktorý chce vyhnať cudzincov zo svojej domoviny. Ostatok hráčov sa stáva lovcami, ktorí musia beštiu spoločne vystopovať a skoliť. Na čej strane budete stáť vy? V tejto napínavej atmosférickej naháňačke v divokom prostredí odľahlého severu, hlbokých lesov, močarísk a jaskýň musia lovci bezchybne spolupracovať na každom kroku. Beštia zasa musí umne plánovať a neomylne unikať prenasledovateľom. Bez spolupráce nebudú lovci nikdy tak silní ako beštia. Len ak lovci spolupracujú, komunikujú a spoločne tvoria stratégiu svojho postupu, môžu vôbec pomýšľať na prežitie a úspech výpravy. Beštia sa pomocou balíčka kariet pohybu presúva v divočine a všemožne sa snaží ukryť svoje stopy pred lovcami. Kedykoľvek sa však lovec ocitne v mieste, kde sa beštia skôr nachádzala, objaví sa v hre stopa. Avšak len keď lovec miesto prehľadá, či keď beštia sama zaútočí na nič netušiacu obeť, odhalí sa jej skutočná poloha. Každý lovec má iba jednu šancu na preskúmanie lokácie za kolo. Nesmie sa teda zmýliť. Lovci majú málokedy jasno v tom, či stopa, ktorú sledujú obsahuje skutočnú polohu beštie, alebo už dávno vychladla.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
54,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Bestie je strategická hra žánru „jeden proti všetkým“, v ktorej sa jeden hráč zhostí úlohy beštie: obrovského mýtického tvora, ktorý chce vyhnať cudzincov zo svojej domoviny. Ostatok hráčov sa stáva lovcami, ktorí musia beštiu spoločne vystopovať a skoliť. Na čej strane budete stáť vy?

V tejto napínavej atmosférickej naháňačke v divokom prostredí odľahlého severu, hlbokých lesov, močarísk a jaskýň musia lovci bezchybne spolupracovať na každom kroku. Beštia zasa musí umne plánovať a neomylne unikať prenasledovateľom. Bez spolupráce nebudú lovci nikdy tak silní ako beštia. Len ak lovci spolupracujú, komunikujú a spoločne tvoria stratégiu svojho postupu, môžu vôbec pomýšľať na prežitie a úspech výpravy.

Beštia sa pomocou balíčka kariet pohybu presúva v divočine a všemožne sa snaží ukryť svoje stopy pred lovcami. Kedykoľvek sa však lovec ocitne v mieste, kde sa beštia skôr nachádzala, objaví sa v hre stopa. Avšak len keď lovec miesto prehľadá, či keď beštia sama zaútočí na nič netušiacu obeť, odhalí sa jej skutočná poloha. Každý lovec má iba jednu šancu na preskúmanie lokácie za kolo. Nesmie sa teda zmýliť. Lovci majú málokedy jasno v tom, či stopa, ktorú sledujú obsahuje skutočnú polohu beštie, alebo už dávno vychladla.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Aron Midhall, Elon Midhall
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje