Betrayal at the House on the Hill - 3rd Edition EN
Betrayal at House on the Hill je už pomerne známa a úspešná hra s atmosférou béčkových hororov. Toto je už jej tretia edícia, ktorá prináša okrem novej grafiky aj revidované pravidlá pre ešte jednoduchší rozbeh hry. V tejto hre sa 3 až 6 odvážlivci vydávajú do tajomného domu na kopci, o ktorom sa hovorí, že v ňom straší. Hráči postupne odhaľujú jednotlivé časti domu, ktorý je vďaka meniacim sa dielikom v každej hre iný. Jeden z hráčov je však zradca, ktorý sa snaží ostatných vystaviť smrteľnému nebezpečenstvu! The House on the Hill still sits abandoned, and fearless group of explorers has been drawn to the house to discover its dark secrets. Immerse yourself in the narrative gameplay as you take on the role of one of those explorers. The Betrayal at House on the Hill 3rd Edition cooperative board game includes 50 chilling haunts and dozens of danger-filled rooms that will terrify even the strongest among you. At first you'll work together, but beware…one explorer will betray the others and then the haunt begins. This edition of the popular haunted house traitor game features content and gaming elements that help new players jump right in. So gather friends for a game night of monsters, miniatures, and modular board pieces in this immersive, story-driven hidden traitor game for 3-6 players, ages 12 and up.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
52,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Betrayal at House on the Hill je už pomerne známa a úspešná hra s atmosférou béčkových hororov. Toto je už jej tretia edícia, ktorá prináša okrem novej grafiky aj revidované pravidlá pre ešte jednoduchší rozbeh hry. V tejto hre sa 3 až 6 odvážlivci vydávajú do tajomného domu na kopci, o ktorom sa hovorí, že v ňom straší. Hráči postupne odhaľujú jednotlivé časti domu, ktorý je vďaka meniacim sa dielikom v každej hre iný. Jeden z hráčov je však zradca, ktorý sa snaží ostatných vystaviť smrteľnému nebezpečenstvu!

The House on the Hill still sits abandoned, and fearless group of explorers has been drawn to the house to discover its dark secrets. Immerse yourself in the narrative gameplay as you take on the role of one of those explorers. The Betrayal at House on the Hill 3rd Edition cooperative board game includes 50 chilling haunts and dozens of danger-filled rooms that will terrify even the strongest among you. At first you'll work together, but beware…one explorer will betray the others and then the haunt begins. This edition of the popular haunted house traitor game features content and gaming elements that help new players jump right in. So gather friends for a game night of monsters, miniatures, and modular board pieces in this immersive, story-driven hidden traitor game for 3-6 players, ages 12 and up.

Parametre:
Počet hráčov:
3-6 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dave Chalker, Banana Chan, Noah Cohen a ďalší
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Jakub Celušák
28.5.2012
Sila a originalita tejto hry je v jej nekonečnej znovuhrateľnosti. Hráči zo začiatku v podstate nemajú protivníka. Ocitajú sa v hale, z ktorej vedie niekoľko ciest a svojími krokmi pomali rozširujú hrací plán. Zakaždým keď figúrka prejde cez dvere a za nimi sa ešte nenachádza žiadna miestnosť, vylosuje sa príslušný dielik a priloží sa k existujúcemu plánu. Časom bádatelia musia podstúpiť test osudu (realizovaný hodom kockami) a keď v ňom neuspejú jedného z hráčov hra samotná označí ako zradcu ten potom dostane do rúk jeden z 25 scenárov prečíta si inštrukcie (zatiaľ čo si ostatní hráči prečítajú z druhého scenáru svoje pokyny) a hra začína. Na základe toho čo do momentu, kým nebol zradca odhalený, bádatelia našli (čiže, zbrane a rôzne predmetyktoré im uľahčia boj, hľadanie, obranu a pod.) sa pred hráčmi odvíja príbeh. Z tých ktoré som hral spomeniem napríklad, že sme ako bádatelia museli hľadať svoje vlastné woodoo bábiky predtým než naše postavy zomrú, alebo sme naháňali po obrovskom sídle zradcu a snažili sa ho zabiť, alebo sme sa snažili proste len prežiť istý počet kôl... ciele oboch strán, bádateľov a zradcu sa vždy menia s každým scenárom a keďže je scenárov naozaj veľa +, dom sa zakaždým vyskladá inak, opakovateľnosť hrania je takmer nekonečná.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje