Between Two Castles of Mad King Ludwig - Secrets and Soirees
Král usporiadal veľkú slávnosť a pozýva na ňu všetkých susedov. Preto si s týmto rozšírením ku hre Between Two Castles of Mad King Ludwig (Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka) môžu teraz zahrať až 8 hráči. Naviac pridáva aj nové typy miestností, nové karty a novú trónnu sieň. A pokiaľ  nemáte s kým hrať alebo najradšej hráte sami, nájdete tú aj sólo mód pre základnú hru aj toto rozšírenie, rovnako aj nový mód pre 2-8 hráčov, v ktorom si každý stavia svoj vlastný zámok, ktorý s nikým nezdieľate.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Král usporiadal veľkú slávnosť a pozýva na ňu všetkých susedov. Preto si s týmto rozšírením ku hre Between Two Castles of Mad King Ludwig (Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka) môžu teraz zahrať až 8 hráči. Naviac pridáva aj nové typy miestností, nové karty a novú trónnu sieň.

A pokiaľ  nemáte s kým hrať alebo najradšej hráte sami, nájdete tú aj sólo mód pre základnú hru aj toto rozšírenie, rovnako aj nový mód pre 2-8 hráčov, v ktorom si každý stavia svoj vlastný zámok, ktorý s nikým nezdieľate.

Parametre:
Počet hráčov:
1-8 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew O'Malley, Ben Rosset
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje