Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka
Kráľ chce nový zámok! Šialený kráľ Ludvík vás požiadal, aby ste mu navrhli zámky. Ale postaviť kráľovský zámok si žiada viac než jedného architekta, preto je spolupráca s ďalším majstrom architektom nutná. Podarí sa vám správnym plánovaním a spoluprácou vytvoriť ten najpôsobivejší zámok na svete? V hre Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka si vyberáte dieliky z ponuky, v ktorej dieliky predstavujú miestnosti zámku. Počas hry spolupracujete s hráčom naľavo na stavbe jedného zámku a s hráčom napravo na stavbe druhého. V každom ťahu si vyberiete z ruky dva dieliky a následne sa spolu so susedmi dohadujete, ktorý dielik kde použijete. Na konci hry sa každý zámok boduje samostatne a osobné skóre hráča je nižšie skóre z obidvoch zámkov, na ktorých sa hráč podieľal. Aby ste sa stali víťazom, musíte teda stavať oba zámky veľmi starostlivo. Ku každej hre dostanete ako darček 4 promo akčné karty
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
39,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kráľ chce nový zámok! Šialený kráľ Ludvík vás požiadal, aby ste mu navrhli zámky. Ale postaviť kráľovský zámok si žiada viac než jedného architekta, preto je spolupráca s ďalším majstrom architektom nutná. Podarí sa vám správnym plánovaním a spoluprácou vytvoriť ten najpôsobivejší zámok na svete?

V hre Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka si vyberáte dieliky z ponuky, v ktorej dieliky predstavujú miestnosti zámku. Počas hry spolupracujete s hráčom naľavo na stavbe jedného zámku a s hráčom napravo na stavbe druhého. V každom ťahu si vyberiete z ruky dva dieliky a následne sa spolu so susedmi dohadujete, ktorý dielik kde použijete. Na konci hry sa každý zámok boduje samostatne a osobné skóre hráča je nižšie skóre z obidvoch zámkov, na ktorých sa hráč podieľal. Aby ste sa stali víťazom, musíte teda stavať oba zámky veľmi starostlivo.

Ku každej hre dostanete ako darček 4 promo akčné karty

Obsah hry:

147 dielikov bežných miestností, 48 špeciálnych miestností, 7 dielikov trónnych miestností, 7 prehľadových kariet, 28 žetónov kráľovských služobníkov, 20 bonusových kariet, 7 žetónov zámkov, bodovací bloček, vyberateľný zakladač na dieliky, pravidlá.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-7 hráčov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew O'Malley, Ben Rosset
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje