Walls of York
Kráľ pri budovaní mesta York povolal známych architektov a zadal im neľahkú úlohu - postaviť okolo mesta mocné hradby, ktoré by ho ochránili pred vpádmi barbarských Vikingov. V hre Wall of York sa hráči snažia postaviť z plastových dielikov hradby okolo mesta. V každom kole hodí hráč kockou, ktorá mu určí aký typ hradby bude stavať. Hráči musia svoje hradby uzavrieť a to tak, aby mali určité budovy vo vnútri hradieb. No a potom prídu Vikingovia, ktorí hradby vyskúšajú a zničia, čo prinúti hráčov opäť postaviť hradby. Vyhrá hráč, ktorý má na konci hry najviac peňazí.   
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
34,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kráľ pri budovaní mesta York povolal známych architektov a zadal im neľahkú úlohu - postaviť okolo mesta mocné hradby, ktoré by ho ochránili pred vpádmi barbarských Vikingov.

V hre Wall of York sa hráči snažia postaviť z plastových dielikov hradby okolo mesta. V každom kole hodí hráč kockou, ktorá mu určí aký typ hradby bude stavať. Hráči musia svoje hradby uzavrieť a to tak, aby mali určité budovy vo vnútri hradieb. No a potom prídu Vikingovia, ktorí hradby vyskúšajú a zničia, čo prinúti hráčov opäť postaviť hradby. Vyhrá hráč, ktorý má na konci hry najviac peňazí. 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Emiliano "Wentu" Venturini
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje