Kingdom Builder Big Box
Kingdom Builder Big Box je veľké vydanie budovateľskej hry Kingdom Builder. Okrem základnej hry obsahuje všetky dostupné rozšírenia: Crossroads a Nomads a nové rozšírenia Capitol a Caves. Nemecká hra roku 2012 Kingdom Builder od autora známej (a takisto ocenenej) hry Dominion dáva hráčom príležitosť rozvíjať kráľovstvo a kopiť zlato. Každý z hráčov má karty úloh, ktoré sa snaží plniť hraním kariet hry a osídľovaním krajiny. Tá je tvorená z dielikov, ktoré zabezpečujú variabilitu hry (vždy vyzerá inak). Hra má jednoduché pravidlá a je vhodná pre rodiny alebo partie kamarátov ako "pohodová rozmýšľavá hra".
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
59,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kingdom Builder Big Box je veľké vydanie budovateľskej hry Kingdom Builder. Okrem základnej hry obsahuje všetky dostupné rozšírenia: Crossroads a Nomads a nové rozšírenia Capitol a Caves.

Nemecká hra roku 2012 Kingdom Builder od autora známej (a takisto ocenenej) hry Dominion dáva hráčom príležitosť rozvíjať kráľovstvo a kopiť zlato. Každý z hráčov má karty úloh, ktoré sa snaží plniť hraním kariet hry a osídľovaním krajiny. Tá je tvorená z dielikov, ktoré zabezpečujú variabilitu hry (vždy vyzerá inak). Hra má jednoduché pravidlá a je vhodná pre rodiny alebo partie kamarátov ako "pohodová rozmýšľavá hra".

Obsah hry:
  • základná hra
  • rozšírenie Crossroads
  • rozšírenie Nomads
  • rozšírenie Capitol
  • rozšírenie Caves
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Donald X. Vaccarino
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje