Dům snů: Slunečnicová 156 (rozšírenie)
Ako by mal vyzerať váš vysnívaný dom? Chceli by ste radšej veľkú spálňu s elegantnou posteľou alebo priestornú obývačku s dostatočným priestorom na klavír? V hre Dům snů sa vžijete do úlohy návrhára, ktorý bude postupne plánovať dom a rozširovať ho o ďalšie miestnosti. Budete rozhodovať o najvhodnejších izbách, o farbe strechy, o vybavení domu. Podarí sa vám vytvoriť ozajstný dom snov? Dokážete zariadiť dom tak, aby bol plne funkčný, s dobrým dizajnom, kvalitnou strechou a nábytkom? Vyberajte starostlivo z ponuky miestností, pretože víťazom sa môže stať iba jeden z vás. Rozšírenie Slunečnicová 156 hráčom prináša nových pomocníkov, nástroje, vybavenie a miestnosti. Zároveň rozširuje možnosti maximálneho počtu hráčov až na 6 a taktiež ponúka umný sólo mód. Nejde o samostatne hrateľné rozšírenie a na jeho odohranie je potrebná základná verzia hry Dům snů.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Ako by mal vyzerať váš vysnívaný dom? Chceli by ste radšej veľkú spálňu s elegantnou posteľou alebo priestornú obývačku s dostatočným priestorom na klavír? V hre Dům snů sa vžijete do úlohy návrhára, ktorý bude postupne plánovať dom a rozširovať ho o ďalšie miestnosti. Budete rozhodovať o najvhodnejších izbách, o farbe strechy, o vybavení domu. Podarí sa vám vytvoriť ozajstný dom snov?

Dokážete zariadiť dom tak, aby bol plne funkčný, s dobrým dizajnom, kvalitnou strechou a nábytkom? Vyberajte starostlivo z ponuky miestností, pretože víťazom sa môže stať iba jeden z vás.

Rozšírenie Slunečnicová 156 hráčom prináša nových pomocníkov, nástroje, vybavenie a miestnosti. Zároveň rozširuje možnosti maximálneho počtu hráčov až na 6 a taktiež ponúka umný sólo mód.

Nejde o samostatne hrateľné rozšírenie a na jeho odohranie je potrebná základná verzia hry Dům snů.

 

Obsah hry:
  • 1 prídavná doska pre hru 5–6 hráčov
  • 2 dosky s domami hráčov
  • 1 bodovací hárok
  • 5 žetónov vybavenia
  • 24 kariet izieb
  • 24 zvláštnych kariet
  • 12 kariet pomocníkov
  • 12 kariet stavebných plánov
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klemens Kalicki
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje