Castles by the Sea
V príjemnej logickej hre Castles by the Sea, sa 1-4 hráči stávajú drobnými obyvateľmi krajiny na pobreží, takzvaný Shorelings, alebo Pobrežčania. Vašou úlohou bude stavba hradov z piesku, v ktorých sa na tomto malebnom kúsku sveta medzi zemou a morom zabývate! V každom vašom ťahu budete na mapu umiestňovať bloky piesku, či kameňa a figúrky, aby ste získali víťazné body. Ani idylické prostredie pobrežia nezaručuje bezproblémové budovanie a Pobrežčanom hrozia rôzne nebezpečenstvá, ktoré môžu vašu snahu rozmetať na padrť. Práve tieto nebezpečenstvá viete využiť proti vašim oponentom a získať tak výhodu. Musíte teda starostlivo zvažovať kam sa pohnúť, optimalizovať skóre a zároveň komplikovať plány súperov. Hra končí po určitom počte ťahov a po záverečnom nápore nebezpečenstiev zostáva stáť len niekoľko hradov. Kráľovstvo s najväčším počtom piesočných dolárov získava víťazstvo.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
53,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V príjemnej logickej hre Castles by the Sea, sa 1-4 hráči stávajú drobnými obyvateľmi krajiny na pobreží, takzvaný Shorelings, alebo Pobrežčania. Vašou úlohou bude stavba hradov z piesku, v ktorých sa na tomto malebnom kúsku sveta medzi zemou a morom zabývate!

V každom vašom ťahu budete na mapu umiestňovať bloky piesku, či kameňa a figúrky, aby ste získali víťazné body.

Ani idylické prostredie pobrežia nezaručuje bezproblémové budovanie a Pobrežčanom hrozia rôzne nebezpečenstvá, ktoré môžu vašu snahu rozmetať na padrť. Práve tieto nebezpečenstvá viete využiť proti vašim oponentom a získať tak výhodu. Musíte teda starostlivo zvažovať kam sa pohnúť, optimalizovať skóre a zároveň komplikovať plány súperov.

Hra končí po určitom počte ťahov a po záverečnom nápore nebezpečenstiev zostáva stáť len niekoľko hradov. Kráľovstvo s najväčším počtom piesočných dolárov získava víťazstvo.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jon Benjamin, Michael Xuereb
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje