Namiji
Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra Namiji, v ktorej sa stávate rybármi z Japonska čias minulých a plavíte sa na juh od japonského súostrovia, pár kilometrov od známej cesty Tokaido. Ak chcete hru vyhrať, budete musieť zažiť na úlovky čo najbohatší deň na mori! Budete mať zenovú príležitosť premýšľať o nádherných a rozmanitých morských živočíchoch, loviť s vlascom či sieťou, vyťahovať pasce na kôrovce a snažiť sa naplniť svoje regály krásnymi farebnými rybami. Môžete ťažiť zo zastávok na vylepšenie svojho rybárskeho náčinia a tiež sa budete musieť popasovať s bôžikmi mora, ktorých môžete držať na vašej strane skladaním obetín, alebo plnením ich želaní, ktoré vyslovia počas vášho rozjímania s Posvätnými skalami. Hra Namiji je podobná hre Tokaido. Akčné polia sú na hracej doske usporiadané v lineárnej dráhe, pričom hráči postupujú po tejto dráhe, aby vykonali svoje akcie. Na ťahu je vždy hráč, ktorý je momentálne posledný na trati, takže sa musia hráči rozhodnúť, či budú postupovať pomaly, aby získali viac ťahov, alebo budú cestovať rýchlejšie, aby porazili ostatných hráčov, prípadne im zabránili dostať sa na pre nich ideálne políčka hernej plochy. Napriek podobnému princípu a rovnakému hernému svetu, hráči vykonávajú odlišné herné akcie, ako v Tokaide a hra ponúka iný zážitok v nádherných kulisách. Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči, zážitok je však nemenej intenzívny.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
43,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra Namiji, v ktorej sa stávate rybármi z Japonska čias minulých a plavíte sa na juh od japonského súostrovia, pár kilometrov od známej cesty Tokaido. Ak chcete hru vyhrať, budete musieť zažiť na úlovky čo najbohatší deň na mori!

Budete mať zenovú príležitosť premýšľať o nádherných a rozmanitých morských živočíchoch, loviť s vlascom či sieťou, vyťahovať pasce na kôrovce a snažiť sa naplniť svoje regály krásnymi farebnými rybami.

Môžete ťažiť zo zastávok na vylepšenie svojho rybárskeho náčinia a tiež sa budete musieť popasovať s bôžikmi mora, ktorých môžete držať na vašej strane skladaním obetín, alebo plnením ich želaní, ktoré vyslovia počas vášho rozjímania s Posvätnými skalami.

Hra Namiji je podobná hre Tokaido. Akčné polia sú na hracej doske usporiadané v lineárnej dráhe, pričom hráči postupujú po tejto dráhe, aby vykonali svoje akcie. Na ťahu je vždy hráč, ktorý je momentálne posledný na trati, takže sa musia hráči rozhodnúť, či budú postupovať pomaly, aby získali viac ťahov, alebo budú cestovať rýchlejšie, aby porazili ostatných hráčov, prípadne im zabránili dostať sa na pre nich ideálne políčka hernej plochy. Napriek podobnému princípu a rovnakému hernému svetu, hráči vykonávajú odlišné herné akcie, ako v Tokaide a hra ponúka iný zážitok v nádherných kulisách.

Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči, zážitok je však nemenej intenzívny.

Obsah hry:

1 herný plán
5 lodných palúb
5 figúrok lodí
5 žetónov počítadiel
60 kariet vyhliadok
3 bonusové karty vyhliadok
20 kariet prístavu
20 kariet posvätných kameňov
20 žetónov obetín
50 žetónov korýšů
48 žetónov rýb
12 žetónov sietí
5 žetónov rýchlosti
1 látkové vrecúško
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje