Tokaido DE
Buď pozdravený, pútnik!Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky. Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute. Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty. Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti nič neušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka! Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva. Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane. Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
35,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Buď pozdravený, pútnik!
Vitaj na Tókaidó, legendárnej pobrežnej ceste vedúcej z Kjóto do mesta Edo.
Tu začína tvoje výnimočné putovanie, počas ktorého môžeš objaviť tisíc divov...
Dopraj si čas na rozjímanie pri úchvatných výhľadoch, ktoré sa odhalia tvojmu zraku ‒ majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, rozsiahle ryžové polia... Nech sa tieto obrazy namaľované samotnou prírodou hlboko vryjú do tvojej pamäti ako nezmazateľné spomienky. Naplno využi blahodarné zastávky, ktoré sa ti núkajú po ceste – nič tvojmu telu neprinavráti sily tak ako odpočinok v termálnych prameňoch a hojnosť lahôdok dráždiacich tvoje chute. Buduj si zbierku rozmanitých suvenírov ‒ skromných, pôvabných, aj sofistikovaných ‒ ako pamiatku na svoje putovanie a na prekvapujúce stretnutia, ktoré zasiahnu do tvojej cesty. Čas bude tvojím spojencom ‒ pomôže ti zachovať si ostrý zrak, cieľavedomosť i trpezlivosť, aby ti nič neušlo a mohol si si naplno vychutnať všetky zážitky, ktoré ti Tókaidó ponúka!

Veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná hra, v ktorej hráči ako pútnici kráčajú cestou Tókaidó. Počas putovania zbierajú príjemné zážitky - nakupujú suveníry, kochajú sa výhľadmi, jedia v hostinci, kúpu sa v horúcich prameňoch, stretávajú zaujímavé postavičky... komu sa podarí nazbierať najviac pozitívnych skúseností, vyhráva. Interakcia medzi hráčmi je jedine v "zapchávaní" zastávok - keď sa postavíte na značku zážitku, iný hráč sa tam už nedostane.

Odporúčame ako nádherný darček, pre príjemné a pohodové hranie v rodine či v partii, nenáročný oddych. Hru zvládnu aj menej skúsení hráči.

Obsah hry:

1 herný plán
5 figúrok pútnikov
5 ukazovateľov bodov
5 žetónov vo farbe figúrok
50 mincí
10 kartičiek postáv
12 kariet horúcich prameňov
60 kariet panorám
25 kariet pokrmov
24 kariet suvenírov
14 kariet stretnutí
7 víťazných kariet

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antoine Bauza
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Tokaido: Crossroads
skladom, odosielame čo najskôr
19,99 €
Tokaido: Rozcestí
skladom posledné kusy
2,99 €
Tokaido: Matsuri
momentálne nedostupné
17,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje