Kohaku
Kohaku je zenová rodinná hra v ktorej hráči budujú harmonické jazierka! V každom kole si hráči vytiahnu kapra koi aj hraciu doštičku z centrálnej dosky jazierka a umiestnia ich do svojho osobného koi jazierka. Umiestnenie dlaždíc si musíte starostlivo naplánovať, pretože akonáhle sú vo vašom jazierku, nie je možné s nimi pohnúť! Bez obmedzenia tvaru vášho jazierka si môžete vytvoriť jedinečné usporiadanie, aby ste maximalizovali príťažlivosť vášho jazierka. Hra ponúka množstvo rôznych možností rozmiestnenia dielikov. Motýle bodujú podľa priamej viditeľnosti, takže ich zoraďte s koi podobnej farby. Korytnačky a sochy prinášajú do vášho jazierka pocit rovnováhy a ľahšie získavajú body, no niekedy nie sú také cenné ako niektoré z iných funkcií. Keď nie sú k dispozícii žiadne koi dlaždice na doplnenie centrálnej dosky jazierka, hra končí. Hráči spočítajú body získané každou funkciou vo svojom rybníku. Vyhráva hráč s najväčším počtom bodov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kohaku je zenová rodinná hra v ktorej hráči budujú harmonické jazierka!

V každom kole si hráči vytiahnu kapra koi aj hraciu doštičku z centrálnej dosky jazierka a umiestnia ich do svojho osobného koi jazierka.

Umiestnenie dlaždíc si musíte starostlivo naplánovať, pretože akonáhle sú vo vašom jazierku, nie je možné s nimi pohnúť! Bez obmedzenia tvaru vášho jazierka si môžete vytvoriť jedinečné usporiadanie, aby ste maximalizovali príťažlivosť vášho jazierka. Hra ponúka množstvo rôznych možností rozmiestnenia dielikov. Motýle bodujú podľa priamej viditeľnosti, takže ich zoraďte s koi podobnej farby. Korytnačky a sochy prinášajú do vášho jazierka pocit rovnováhy a ľahšie získavajú body, no niekedy nie sú také cenné ako niektoré z iných funkcií.

Keď nie sú k dispozícii žiadne koi dlaždice na doplnenie centrálnej dosky jazierka, hra končí. Hráči spočítajú body získané každou funkciou vo svojom rybníku. Vyhráva hráč s najväčším počtom bodov.

Obsah hry:

58 Koi Tiles
62 Feature Tiles
1 Central Pond Board
4 Scoring Markers
Rulebook

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Danny Devine
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje