Mariposas CZ
Každú jar milióny motýľov opúšťajú Mexiko a tiahnu na východ do severnej Ameriky, aby sa zasa s príchodom jesene vrátili späť do Mexika.  Motýlia hra Mariposas vás vezme na túto jedinečnú cestu. Trvá tri ročné obdobia, počas ktorých sa motýle vydajú do Severnej Ameriky. Na jar odlietajú z Mexika, v lete sa množia na východnom pobreží a na jeseň sa vrátia späť domov. Na konci každého obdobia si hráči počítajú body a na konci hry vyhrá hráč, ktorého motýlia rodina je najúspešnejšia.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
41,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Každú jar milióny motýľov opúšťajú Mexiko a tiahnu na východ do severnej Ameriky, aby sa zasa s príchodom jesene vrátili späť do Mexika. 

Motýlia hra Mariposas vás vezme na túto jedinečnú cestu. Trvá tri ročné obdobia, počas ktorých sa motýle vydajú do Severnej Ameriky. Na jar odlietajú z Mexika, v lete sa množia na východnom pobreží a na jeseň sa vrátia späť domov. Na konci každého obdobia si hráči počítajú body a na konci hry vyhrá hráč, ktorého motýlia rodina je najúspešnejšia.  

Obsah hry:

květinova kostka, 120 žetonů květin, 5 bodovacích žetonů (1 od každé barvy), 16 žetonů odpočívadel, desku odpočívadla, 60 karet životního cyklu, 36 karet pohybu, 6 žetonů životního cyklu, herní plán, 50 dřevěných žetonů motýlů (10 od každé barvy), 20 karet cílů ročních období (5 pro jaro, 10 pro léto, 5 pro podzim), 15 karet bonusového pohybu a pravidla.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45-75 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Elizabeth Hargrave
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje