Parks: Nightfall Exp.
Nightfall je rozšírenie pre peknú hru Parks, ktoré prináša do hry nové karty parkov s novými odmenami, nové karty roku, nové možnosti skórovania, figúrky zvierat a novú mechaniku táborenia. Parks je hra, ktorá vás prevedie americkými národnými parkmi prostredníctvom krásnych ilustrácií a pomocou drevených žetónov zdrojov a zvierat. V hre sa z vás stanú dvaja turisti (každý hráč má dve figúrky), ktorí cestujú chodníčkami počas štyroch ročných období. Počas cesty kadečo podnikajú a zhromažďujú si spomienky na miesta, ktoré navštívili. Tieto spomienky sú v hre reprezentované rôznymi žetónmi zdrojov ako napríklad hory a lesy. Na konci každej túry môžu hráči za tieto žetóny navštíviť národný park.  Každý chodník predstavuje jednu sezónu v roku a každú sezónu sa chodníčky menia a stále rastú. Chodníky (dieliky rôznych prírodných scenérií) sa medzi jednotlivými sezónami zamiešajú a znovu rozložia na ďalšie kolo. Sezóna vždy určí bonusové zdroje. Ohne vám umožnia podeliť sa o priestor a čas s ostatnými turistami. Ak si chcete vylepšiť prístup ku zdrojom, pomôže vám kúpa dobrej turistickej výbavy.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-70 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
21,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nightfall je rozšírenie pre peknú hru Parks, ktoré prináša do hry nové karty parkov s novými odmenami, nové karty roku, nové možnosti skórovania, figúrky zvierat a novú mechaniku táborenia.

Parks je hra, ktorá vás prevedie americkými národnými parkmi prostredníctvom krásnych ilustrácií a pomocou drevených žetónov zdrojov a zvierat.

V hre sa z vás stanú dvaja turisti (každý hráč má dve figúrky), ktorí cestujú chodníčkami počas štyroch ročných období. Počas cesty kadečo podnikajú a zhromažďujú si spomienky na miesta, ktoré navštívili. Tieto spomienky sú v hre reprezentované rôznymi žetónmi zdrojov ako napríklad hory a lesy. Na konci každej túry môžu hráči za tieto žetóny navštíviť národný park. 

Každý chodník predstavuje jednu sezónu v roku a každú sezónu sa chodníčky menia a stále rastú. Chodníky (dieliky rôznych prírodných scenérií) sa medzi jednotlivými sezónami zamiešajú a znovu rozložia na ďalšie kolo. Sezóna vždy určí bonusové zdroje. Ohne vám umožnia podeliť sa o priestor a čas s ostatnými turistami. Ak si chcete vylepšiť prístup ku zdrojom, pomôže vám kúpa dobrej turistickej výbavy.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
40-70 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mattox Shuler
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje