My City
My City je zaujímavá "legacy" hra, čo znamená, že vaša hra sa bude priebežne meniť. Čaká vás stavanie a zveľaďovanie vlastného mesta v priebehu storočí. Hra pozostáva z 24 kapitol a začína v dobe kedy ešte nebol vyvinutý žiaden priemysel; v priebehu hry sa postupne dostanete k industrializácii, čiže rozvoju priemyslu. Vaše rozhodnutie ovplyvňujú jednotlivé kapitoly a je len na vás ako sa mestečko, ktoré si vybudujete, bude postupne rozvíjať.V hre „My City“ má každý hráč svoj vlastný herný plán, ktorý v každej hre vytvára znovu. Tri hry tvoria spoločne jednu kapitolu. Ku každej kapitole je k dispozícii jedna zapečatená obálka. Obsahuje nové pravidlá a rôzny materiál, s ktorého pomocou ľahko a trvalo premeníte vašu hru. V 24 fascinujúcich hrách zažijete vzostup a dejiny vášho mesta. Okrem toho existuje tiež napínavá verzia, ktorú si môžete po skončení hry zahrať zakaždým znovu.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

My City je zaujímavá "legacy" hra, čo znamená, že vaša hra sa bude priebežne meniť. Čaká vás stavanie a zveľaďovanie vlastného mesta v priebehu storočí. Hra pozostáva z 24 kapitol a začína v dobe kedy ešte nebol vyvinutý žiaden priemysel; v priebehu hry sa postupne dostanete k industrializácii, čiže rozvoju priemyslu. Vaše rozhodnutie ovplyvňujú jednotlivé kapitoly a je len na vás ako sa mestečko, ktoré si vybudujete, bude postupne rozvíjať.
V hre „My City“ má každý hráč svoj vlastný herný plán, ktorý v každej hre vytvára znovu. Tri hry tvoria spoločne jednu kapitolu. Ku každej kapitole je k dispozícii jedna zapečatená obálka. Obsahuje nové pravidlá a rôzny materiál, s ktorého pomocou ľahko a trvalo premeníte vašu hru. V 24 fascinujúcich hrách zažijete vzostup a dejiny vášho mesta. Okrem toho existuje tiež napínavá verzia, ktorú si môžete po skončení hry zahrať zakaždým znovu.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje