Čtyři zahrady
Kedysi dávno v prekrásnom Východnom kráľovstve, kráľovná so svojim ľudom si uctila bohov tým, že im vystavala mystickú pagodu. Pagoda bola zasvätená štyrom bohom a  týčila sa nad veľkolepým kráľovstvom. Ako však išiel čas, kráľovná ochorela a tak zvolala svoj ľud a rozhodla, že korunu odovzdá tomu, kto postaví okolo pagody najkrajšiu záhradu. Cieľom hry Čtyři zahrady je získať čo najviac bodov plnením kariet krajiny a zbieraním setov. Každý dokončený set kariet vytvára panoramatický pohľad na záhradu. Tieto panorámy hráči stavajú tak, že musia začínať kartami základov a otáčaním 3D pagody získavajú suroviny, ktoré používajú potom na zaplatenie požiadaviek pre tieto karty. Keď hráč zaplatí požadované suroviny, karta základov sa stáva kartou krajiny. Viacero kariet krajiny usporiadaných v správnom poradí vytvára panorámu. Každý boh má svoje počítadlo spokojnosti, ktoré vyjadruje jeho priazeň voči staviteľom. Hráči sa snažia získať priazeň bohov dokončovaním kariet krajiny a vytváraním panorám.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
40,99 €
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kedysi dávno v prekrásnom Východnom kráľovstve, kráľovná so svojim ľudom si uctila bohov tým, že im vystavala mystickú pagodu. Pagoda bola zasvätená štyrom bohom a  týčila sa nad veľkolepým kráľovstvom. Ako však išiel čas, kráľovná ochorela a tak zvolala svoj ľud a rozhodla, že korunu odovzdá tomu, kto postaví okolo pagody najkrajšiu záhradu.

Cieľom hry Čtyři zahrady je získať čo najviac bodov plnením kariet krajiny a zbieraním setov. Každý dokončený set kariet vytvára panoramatický pohľad na záhradu. Tieto panorámy hráči stavajú tak, že musia začínať kartami základov a otáčaním 3D pagody získavajú suroviny, ktoré používajú potom na zaplatenie požiadaviek pre tieto karty. Keď hráč zaplatí požadované suroviny, karta základov sa stáva kartou krajiny. Viacero kariet krajiny usporiadaných v správnom poradí vytvára panorámu. Každý boh má svoje počítadlo spokojnosti, ktoré vyjadruje jeho priazeň voči staviteľom. Hráči sa snažia získať priazeň bohov dokončovaním kariet krajiny a vytváraním panorám.

Obsah hry:

3D pagoda zo 47 dielov
70 obojstranných kariet
bodovacia dosku
4 plánovacie doštičky
12 bonusových doštičiek
60 žetónov zdrojov
16 ukazovateľov skóre
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Martin Doležal
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje