Coffee Traders
V priebehu 70. rokov 20. storočia sa pestovatelia kávy z celého sveta s optimizmom pozerali do budúcnosti. Vďaka novým štandardom Fair Trade sa zlepšili ich pracovné podmienky a otvorili sa im nové vrátka na svetový trh. V hre Coffee Traders pre 2-5 hráčov sa ocitnete v koži pestovateľov kvalitnej kávy, predávajúcich svoj poklad pražiarňam po celom svete. Spolupracujte so svojimi konkurentmi pri zakladaní družstiev a rozvoji regiónov, ktoré považujete za najlepšie pre kvalitu výsledného produktu. To vám umožní uzatvárať lepšie cenové dohody a brať si pôžičky na nové plantáže, a to všetko na pomoc pri poskytovaní vzdelania a zlepšovaní kvality života vašich rodín, spoločnosti a životného prostredia. Postavte budovy, ktoré pomôžu vašim plantážam prosperovať a zároveň rozšíria vašu obchodnú sieť.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120-150 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
99,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V priebehu 70. rokov 20. storočia sa pestovatelia kávy z celého sveta s optimizmom pozerali do budúcnosti. Vďaka novým štandardom Fair Trade sa zlepšili ich pracovné podmienky a otvorili sa im nové vrátka na svetový trh. V hre Coffee Traders pre 2-5 hráčov sa ocitnete v koži pestovateľov kvalitnej kávy, predávajúcich svoj poklad pražiarňam po celom svete.

Spolupracujte so svojimi konkurentmi pri zakladaní družstiev a rozvoji regiónov, ktoré považujete za najlepšie pre kvalitu výsledného produktu. To vám umožní uzatvárať lepšie cenové dohody a brať si pôžičky na nové plantáže, a to všetko na pomoc pri poskytovaní vzdelania a zlepšovaní kvality života vašich rodín, spoločnosti a životného prostredia. Postavte budovy, ktoré pomôžu vašim plantážam prosperovať a zároveň rozšíria vašu obchodnú sieť.

Obsah hry:

1 herná doska
5 dosiek hráčov
387 drevených žetónov
117 kartónových žetónov
90 dielikov kávových zŕn
55 kovových mincí
1 hárok skóre
1 pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
120-150 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rolf Sagel, André Spil
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje