The Palace of Mad King Ludwig
Kráľ Ludvík II. Bavorský povolal najlepších architektov zo širokého okolia, aby mu postavili najvychýrenejší palác.  Ak máte radi atmosféru stredovekých hradov a zámkov, alebo poznáte hru Zámky šíleného krále Ludvíka táto hra vás určite poteší. V hre The Palace of Mad King Ludwig hráči v úlohe architektov spoločne stavajú jeden veľkolepý palác, v ktorom samozrejme nesmú chýbať labute. Ako stavba napreduje, tvorí sa okolo celého paláca priekopa, ktorá keď sa uzavrie, hra končí. Hráči sa snažia strategicky ukladať dieliky izieb, pretože hráč, ktorý najviac prispeje k stavbe sa stane víťazom. The Palace of Mad King Ludwig sa trochu líšia od svojho predchodcu Zámky šíleného krále Ludvíka. Aj tu hráči ukladajú dieliky izieb, získavajú rôzne bonusy a sledujú ako im pred očami vyrastá veľkolepý palác. Priebeh hry je ale iný, neprebieha tu dražby dielikov, hráči sú pod tlakom čo sa týka konca hry, pretože ako sa stavia palác, priekopa okolo neho sa uzatvára. A ešte tu máme suroviny a žetóny labutí, ktoré slúžia ako platidlo, body a kľúč k rôznym schopnostiach.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
56,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Kráľ Ludvík II. Bavorský povolal najlepších architektov zo širokého okolia, aby mu postavili najvychýrenejší palác. 

Ak máte radi atmosféru stredovekých hradov a zámkov, alebo poznáte hru Zámky šíleného krále Ludvíka táto hra vás určite poteší.

V hre The Palace of Mad King Ludwig hráči v úlohe architektov spoločne stavajú jeden veľkolepý palác, v ktorom samozrejme nesmú chýbať labute. Ako stavba napreduje, tvorí sa okolo celého paláca priekopa, ktorá keď sa uzavrie, hra končí. Hráči sa snažia strategicky ukladať dieliky izieb, pretože hráč, ktorý najviac prispeje k stavbe sa stane víťazom.

The Palace of Mad King Ludwig sa trochu líšia od svojho predchodcu Zámky šíleného krále Ludvíka. Aj tu hráči ukladajú dieliky izieb, získavajú rôzne bonusy a sledujú ako im pred očami vyrastá veľkolepý palác. Priebeh hry je ale iný, neprebieha tu dražby dielikov, hráči sú pod tlakom čo sa týka konca hry, pretože ako sa stavia palác, priekopa okolo neho sa uzatvára. A ešte tu máme suroviny a žetóny labutí, ktoré slúžia ako platidlo, body a kľúč k rôznym schopnostiach.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ted Alspach
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje