Bobří klan
Bobor prichádza málokedy sám, preto chcete získať pre svoj bobrí hrad dokonca hneď 5 drzých bobrov. Ale nebude to vôbec jednoduché – sú to šibali a môžu vám ubziknúť k susedovi. Zvládnete zabrániť týmto divokým výmenám a stať sa šéfom bobrov? Bobří klan je samostatne hrateľné rozšírenie pre kartovú hru Bobria banda. Pridáva do hry nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty. V hre sa Vám teda budú hodiť karty s nízkou, ale aj s vysokou hodnotou. Bobří klan je kartová hra, ktorá vás zaručene pobaví, a naviac ju môžete skombinovať s už skôr vydanou hrou Bobria banda.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Bobor prichádza málokedy sám, preto chcete získať pre svoj bobrí hrad dokonca hneď 5 drzých bobrov. Ale nebude to vôbec jednoduché – sú to šibali a môžu vám ubziknúť k susedovi. Zvládnete zabrániť týmto divokým výmenám a stať sa šéfom bobrov?

Bobří klan je samostatne hrateľné rozšírenie pre kartovú hru Bobria banda. Pridáva do hry nový element v podobe bobrích hrádzí, v ktorých si budete ukrývať svoje karty. V hre sa Vám teda budú hodiť karty s nízkou, ale aj s vysokou hodnotou.

Bobří klan je kartová hra, ktorá vás zaručene pobaví, a naviac ju môžete skombinovať s už skôr vydanou hrou Bobria banda.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ann Stambler, Monty Stambler
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje