Brains Family - Burgen & Drachen
Brains Family - Burgen & Drachen je kompetitívna verzia hlavolamov zo série Brains. Je určená 2 - 4 hráčom, ktorí bojujú proti mocným drakom a snažia sa získať nádherné zámky.  Na začiatku každého ťahu jeden z hráčov odhalí kartu dobrodružstva, ktorá určí miesta drakov a zámkov na ploche pre dané kolo. Následne sa hráči pretekajú kto ako prvý umiestni dieliky na svoju vlastnú hraciu plochu, aby sa jeho figúrka kniežaťa dostala ku všetkým zámkom. Kto nájde správne riešenie, vyhráva kolo. Boj s drakom si môže hráč premyslieť, ale akonáhle vyhrá dané kolo, musí s drakom bojovať v ďalšom kole. Hru vyhrá hráč, ktorému sa podarí vyhrať tri kolá.    
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Brains Family - Burgen & Drachen je kompetitívna verzia hlavolamov zo série Brains. Je určená 2 - 4 hráčom, ktorí bojujú proti mocným drakom a snažia sa získať nádherné zámky. 

Na začiatku každého ťahu jeden z hráčov odhalí kartu dobrodružstva, ktorá určí miesta drakov a zámkov na ploche pre dané kolo. Následne sa hráči pretekajú kto ako prvý umiestni dieliky na svoju vlastnú hraciu plochu, aby sa jeho figúrka kniežaťa dostala ku všetkým zámkom. Kto nájde správne riešenie, vyhráva kolo. Boj s drakom si môže hráč premyslieť, ale akonáhle vyhrá dané kolo, musí s drakom bojovať v ďalšom kole. Hru vyhrá hráč, ktorému sa podarí vyhrať tri kolá.

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Reiner Knizia
Rok vydania:
2018
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje