Břink! Potopené poklady (rozš.)
Predobjednávka! Očakávame cca 12.10.2020. Ku predobjednávkam dostanete aj sado 10 promo kariet: Břink! Potopené poklady je rozšírenie pre výbornú deck-buildingovú hru Břink!: Velká podzemní loupež a prináša obojstranný herný plán s ďalšími podzemnými priestormi, ktoré môžete preskúmať a vylúpiť. Nové jaskyne sú ale čiastočne zaplavené, takže budete nutne potrebovať nejaké potápačské schopnosti. A samozrejme, zlostný drak je neustále v strehu! Břink!: Velká podzemní loupež je dobrodružná deck-buildingová hra, v ktorej sa vyberiete do hory stráženej rozzúreným drakom. Vašou úlohou je zo začiatočných kariet nakúpiť ďalšie a vyskladať si balíček, tak, aby ste drakovi ukradli čo najviac pokladu. Čím hlbšie do hory zájdete, tým vzácnejšie poklady nájdete a s nimi rastú aj vaše zlodejské zdatnosti. Pozor ale, stačí jeden neopatrný krok a drak vás začuje!
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Predobjednávka! Očakávame cca 12.10.2020. Ku predobjednávkam dostanete aj sado 10 promo kariet:

Břink! Potopené poklady je rozšírenie pre výbornú deck-buildingovú hru Břink!: Velká podzemní loupež a prináša obojstranný herný plán s ďalšími podzemnými priestormi, ktoré môžete preskúmať a vylúpiť. Nové jaskyne sú ale čiastočne zaplavené, takže budete nutne potrebovať nejaké potápačské schopnosti. A samozrejme, zlostný drak je neustále v strehu!

Břink!: Velká podzemní loupež je dobrodružná deck-buildingová hra, v ktorej sa vyberiete do hory stráženej rozzúreným drakom. Vašou úlohou je zo začiatočných kariet nakúpiť ďalšie a vyskladať si balíček, tak, aby ste drakovi ukradli čo najviac pokladu. Čím hlbšie do hory zájdete, tým vzácnejšie poklady nájdete a s nimi rastú aj vaše zlodejské zdatnosti. Pozor ale, stačí jeden neopatrný krok a drak vás začuje!

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul Dennen
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje