Břink!: Velká podzemní loupež
Břink!: Velká podzemní loupež je dobrodružná deck-buildingová hra, v ktorej sa vyberiete do hory stráženej rozzúreným drakom. Vašou úlohou je zo začiatočných kariet nakúpiť ďalšie a vyskladať si balíček, tak, aby ste drakovi ukradli čo najviac pokladu. Čím hlbšie do hory zájdete, tým vzácnejšie poklady nájdete a s nimi rastú aj vaše zlodejské zdatnosti. Pozor ale, stačí jeden neopatrný krok a drak vás začuje! Podarí sa vám nakradnúť viac pokladu ako vašim súperom bez toho, aby vás zbadal drak?
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
46,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Břink!: Velká podzemní loupež je dobrodružná deck-buildingová hra, v ktorej sa vyberiete do hory stráženej rozzúreným drakom. Vašou úlohou je zo začiatočných kariet nakúpiť ďalšie a vyskladať si balíček, tak, aby ste drakovi ukradli čo najviac pokladu. Čím hlbšie do hory zájdete, tým vzácnejšie poklady nájdete a s nimi rastú aj vaše zlodejské zdatnosti. Pozor ale, stačí jeden neopatrný krok a drak vás začuje!

Podarí sa vám nakradnúť viac pokladu ako vašim súperom bez toho, aby vás zbadal drak?

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Paul Dennen
Rok vydania:
2018
Hodnotenie hry
DominiKing
20.11.2020
Super deck-building, podobná hre Harry Potter ale s lepším vybalansovaním hry a prepracovanejšou mechanikou. Tiež je super aspekt luck-pushingu kde veľa riskujete ale môžete ešte viac získať. Od prvej hry čisté nadšenie, krásna hĺbka pri jednoduchých pravidlách. V jednom boxe strašne veľa zábavy, ďakujeme!
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Organizér Břiňk! (Clank!)
objednáme pre vás
18,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje