Vikings Gone Wild: Guild Wars exp.
Vikings Gone Wild: Guild Wars je rozšírenie kartovej hry Vikings Gone Wild. Niektorými komponentami z rozšírenia nahradíte niektoré zo základnej hry a budete tak mať možnosť zahrať si variant 2 proti 2. Väčšina obsahu sa dá ale použiť aj pre normálnu kompetitívnu hru. Hra Vikings Gone Wild je graficky veľmi pekne spracovaná deck-buildingová spoločenská hra navrhnutá podľa online real-time hry, v ktorej sa z vás stanú náčelníci klanov bojujúcich proti sebe, aby ste dokázali bohom, kto z vás je najlepší.  V každom ťahu môžeš z ruky zahrať karty, aby si si kúpil bojové jednotky alebo obranné karty, postavil budovy, zaútočil na ostatných hráčov alebo si zaobstaral špeciálne karty, ktoré vylepšia tvoj balíček. Sám budeš musieť nájsť správnu rovnováhu medzi investovaním do svojho hospodárstva (budovy, špeciálne karty) a budovaním vlastnej armády! Ak sa už víťaz zdá jasný, všetko môžu zmeniť bonusové karty!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
16,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vikings Gone Wild: Guild Wars je rozšírenie kartovej hry Vikings Gone Wild. Niektorými komponentami z rozšírenia nahradíte niektoré zo základnej hry a budete tak mať možnosť zahrať si variant 2 proti 2. Väčšina obsahu sa dá ale použiť aj pre normálnu kompetitívnu hru.

Hra Vikings Gone Wild je graficky veľmi pekne spracovaná deck-buildingová spoločenská hra navrhnutá podľa online real-time hry, v ktorej sa z vás stanú náčelníci klanov bojujúcich proti sebe, aby ste dokázali bohom, kto z vás je najlepší. 

V každom ťahu môžeš z ruky zahrať karty, aby si si kúpil bojové jednotky alebo obranné karty, postavil budovy, zaútočil na ostatných hráčov alebo si zaobstaral špeciálne karty, ktoré vylepšia tvoj balíček. Sám budeš musieť nájsť správnu rovnováhu medzi investovaním do svojho hospodárstva (budovy, špeciálne karty) a budovaním vlastnej armády! Ak sa už víťaz zdá jasný, všetko môžu zmeniť bonusové karty!

Obsah hry:
  • 16 kariet Odinovej cesty
  • 40 kariet budov
  • 22 kariet jednotiek
  • 16 kariet úloh
  • 48 žetónov 
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
40-90 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Julien Vergonjeanne
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje