Colony
Hra Colony vychádza z typu hier ako sú Dominion, Arctic Scavengers, či Thunderstone.  V tejto hre každý hráč stavia a vylepšuje budovy, zatiaľ čo sa snaží zdokonaliť svoju kolóniu pomocou surovín. Suroviny sú znázornené kockami, pričom každá hodnota na kocke reprezentuje iný typ suroviny. Niektoré suroviny sú stabilné a môžete si ich ponechať do ďalších kôl, zatiaľ čo ostatné musia byť použité hneď. Budovy majú schopnosti, ktoré vám zvýšia produkciu, umožnia lepšiu manipuláciu so surovinami a dajú víťazné body. V každej hre okrem vopred určených kariet budov pridáte ešte 7 kariet budov, ktoré vyberiete z 28 rôznych kariet budov. Tento mechanizmus ponúka veľkú variabilitu a robí každú hru jedinečnú. 
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Hra Colony vychádza z typu hier ako sú Dominion, Arctic Scavengers, či Thunderstone

V tejto hre každý hráč stavia a vylepšuje budovy, zatiaľ čo sa snaží zdokonaliť svoju kolóniu pomocou surovín. Suroviny sú znázornené kockami, pričom každá hodnota na kocke reprezentuje iný typ suroviny. Niektoré suroviny sú stabilné a môžete si ich ponechať do ďalších kôl, zatiaľ čo ostatné musia byť použité hneď. Budovy majú schopnosti, ktoré vám zvýšia produkciu, umožnia lepšiu manipuláciu so surovinami a dajú víťazné body.

V každej hre okrem vopred určených kariet budov pridáte ešte 7 kariet budov, ktoré vyberiete z 28 rôznych kariet budov. Tento mechanizmus ponúka veľkú variabilitu a robí každú hru jedinečnú. 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ted Alspach, Toryo Hojo, N2
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje