Bulánci: Speciální jednotky
Kartová hra na motívy populárnej českej PC hry. Druhá vankúšová vojna vrcholí. Už čoskoro sa ukáže, ktorý vankúš je najdrsnejší. Epické bitky sa rozdrobili do taktických úderných akcií. Dôstojníci bulánkov pobehujú z miesta na miesto alebo len tak v kruhu a zostavujú špeciálne komandá, ktoré by o výsledku rozhodli behom okamžiku. Ktorý vodca sa ukáže ako najschopnejší? V hre vystupujú hráči v úlohe dôstojníkov bulánkov - vankúšových bojovníkov a majú za úlohu zostaviť čo najlepšiu špeciálnu jednotku vojakov. Každá jednotka má len štyroch členov v podobe kariet, ležiacich pred hráčom. Najsilnejšia jednotka vyhráva bitku, ale vojna ešte nekončí. Je potrebné zostaviť ďalšie a ďalšie jednotky, pokiaľ niektorý z hráčov nezíska 5 gombíkov a nedosiahne hodnosti generál.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
5-15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
18,06 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kartová hra na motívy populárnej českej PC hry.

Druhá vankúšová vojna vrcholí. Už čoskoro sa ukáže, ktorý vankúš je najdrsnejší. Epické bitky sa rozdrobili do taktických úderných akcií.

Dôstojníci bulánkov pobehujú z miesta na miesto alebo len tak v kruhu a zostavujú špeciálne komandá, ktoré by o výsledku rozhodli behom okamžiku. Ktorý vodca sa ukáže ako najschopnejší?

V hre vystupujú hráči v úlohe dôstojníkov bulánkov - vankúšových bojovníkov a majú za úlohu zostaviť čo najlepšiu špeciálnu jednotku vojakov. Každá jednotka má len štyroch členov v podobe kariet, ležiacich pred hráčom. Najsilnejšia jednotka vyhráva bitku, ale vojna ešte nekončí. Je potrebné zostaviť ďalšie a ďalšie jednotky, pokiaľ niektorý z hráčov nezíska 5 gombíkov a nedosiahne hodnosti generál.

Obsah hry:

44 kariet
20 žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
5-15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje