Velonimo
Bláznivý cyklistický pretek zvieratiek všetkých druhov je tu! Kto bude najúspešnejší a získa titul šampióna „Zeleného hrášku a mrkvičky“? Velonimo je rýchla rodinná kartovka pre 3 až 5 pretekárov (ponúka aj úpravu pravidiel určenú pre hru 2 hráčov), v ktorej sa hráč snaží zbaviť všetkých svojich kariet skôr, než sa to podarí ostatku pretekárskeho poľa. Hrá sa na päť kôl (v cyklistickom žargóne etáp). K dispozícii sú karty siedmich farieb, v každej z nich sedem kariet v hodnotách od 1 do 7 a ďalej 6 rýchlych „zajačích“ kariet v hodnotách 25, 30, 35, 40, 45 a 50. Zostáva už len posledná, bonusová karta s dresom šampióna „Zeleného hrášku a mrkvičky“, ktorá označuje vedúceho pretekára pelotónu, ale je možné ju aj v priebehu hry zahrať a dostať sa tak do poriadneho trháku.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
30-40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Bláznivý cyklistický pretek zvieratiek všetkých druhov je tu! Kto bude najúspešnejší a získa titul šampióna „Zeleného hrášku a mrkvičky“?

Velonimo je rýchla rodinná kartovka pre 3 až 5 pretekárov (ponúka aj úpravu pravidiel určenú pre hru 2 hráčov), v ktorej sa hráč snaží zbaviť všetkých svojich kariet skôr, než sa to podarí ostatku pretekárskeho poľa. Hrá sa na päť kôl (v cyklistickom žargóne etáp). K dispozícii sú karty siedmich farieb, v každej z nich sedem kariet v hodnotách od 1 do 7 a ďalej 6 rýchlych „zajačích“ kariet v hodnotách 25, 30, 35, 40, 45 a 50. Zostáva už len posledná, bonusová karta s dresom šampióna „Zeleného hrášku a mrkvičky“, ktorá označuje vedúceho pretekára pelotónu, ale je možné ju aj v priebehu hry zahrať a dostať sa tak do poriadneho trháku.

Obsah hry:

56 kariet
sčítacia tabuľka
pravidlá SK/CZ

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-40 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje