Surrealist Dinner Party
V hre Surrealist Dinner Party dostanú 2-4 hráči možnosť preukázať svoje hostiteľské schopnosti! Budete hostiť najznámejšie hviezdy surrealistického* umeleckého sveta. Bude to fiasko, alebo sa váš večerný banket stane nezabudnuteľnou udalosťou? Celé to totiž môže byť nakoniec oveľa komplikovanejšie, ako by sa mohlo javiť na prvý pohľad. Každý hosť má iné chúťky a vyžaduje iné dobroty a spoločnosť. Podarí sa vám ukočírovať možnú drámu medzi hodujúcimi a ich skladbu v konkrétnom čase? Keď ste na rade, priveďte na párty nových hostí, podávajte lahodný pokrm a nápoje, alebo nechajte hostí, aby sa stýkali so susedmi pri stole. Každý umelec má tiež jedinečný zvyk, preto si dávajte dobrý pozor, kto vedľa koho sedí! Samozrejme, že chcete ulahodiť každému z hostí, ktorých ste pozvali. Ak však prípadne dokážete zariadiť, aby hostia vašich súperov spustili malú drámu, je to tiež v poriadku! *Surrealizmus alebo nadrealizmus je umelecký smer, ktorý sa usiluje oslobodiť myseľ, zdôrazňuje podvedomie. Slová „umelecký smer“ nie sú úplne výstižné, pretože surrealizmus znamená nielen umelecký smer, ale aj životný štýl. 
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
35-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Surrealist Dinner Party dostanú 2-4 hráči možnosť preukázať svoje hostiteľské schopnosti! Budete hostiť najznámejšie hviezdy surrealistického* umeleckého sveta. Bude to fiasko, alebo sa váš večerný banket stane nezabudnuteľnou udalosťou?

Celé to totiž môže byť nakoniec oveľa komplikovanejšie, ako by sa mohlo javiť na prvý pohľad. Každý hosť má iné chúťky a vyžaduje iné dobroty a spoločnosť. Podarí sa vám ukočírovať možnú drámu medzi hodujúcimi a ich skladbu v konkrétnom čase? Keď ste na rade, priveďte na párty nových hostí, podávajte lahodný pokrm a nápoje, alebo nechajte hostí, aby sa stýkali so susedmi pri stole. Každý umelec má tiež jedinečný zvyk, preto si dávajte dobrý pozor, kto vedľa koho sedí! Samozrejme, že chcete ulahodiť každému z hostí, ktorých ste pozvali. Ak však prípadne dokážete zariadiť, aby hostia vašich súperov spustili malú drámu, je to tiež v poriadku!

*Surrealizmus alebo nadrealizmus je umelecký smer, ktorý sa usiluje oslobodiť myseľ, zdôrazňuje podvedomie. Slová „umelecký smer“ nie sú úplne výstižné, pretože surrealizmus znamená nielen umelecký smer, ale aj životný štýl. 

Obsah hry:

30 slávnych surrealistických umelcov a spisovateľov

Ilustrácie umelkyne Virginie Mori na extra veľkých kartách

Nerezový podnos na podávanie žetónov na jedlo vašim hosťom

100 žetónov chuti do jedla: víno, jedlo, dezert, komplimenty a dráma!

Brožúra obsahujúca informácie o každom zo surrealistov v hre

Látkové vrecúško

Pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
35-45 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mary Flanagan, Emma Hobday, Max Seidman
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje