Bon Appetit
Kto z vás, labužníkov, získa to najlepšie jedlo? V hre Bon Appetit! odhadujete ostatných, taktizujete, no najmä umne dražíte rôzne zaujímavé jedlá, ktoré prichádzajú na stôl. Ten z vás, ktorý má na konci hry jedlo za najviac bodov, zvíťazí. No hru osviežuje viacero premenných - niektoré získané jedlá majú efekty zvyšujúce vašu schopnosť dražiť a samotné "diamanty" používané na dražbu menia hodnotu počas hry podľa toho, ktorými bolo platené. Príjemná oddychovka na štvrť hodinky pre rodinu či partiu kamarátov. Angličtina potrebná, avšak úplne stačí, ak ju ovláda iba jeden z hráčov, alebo vám nevadí nahliadnuť do tabuľky efektov jedál (chystáme ju v iHRYsku v slovenčime)
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kto z vás, labužníkov, získa to najlepšie jedlo?

V hre Bon Appetit! odhadujete ostatných, taktizujete, no najmä umne dražíte rôzne zaujímavé jedlá, ktoré prichádzajú na stôl.

Ten z vás, ktorý má na konci hry jedlo za najviac bodov, zvíťazí. No hru osviežuje viacero premenných - niektoré získané jedlá majú efekty zvyšujúce vašu schopnosť dražiť a samotné "diamanty" používané na dražbu menia hodnotu počas hry podľa toho, ktorými bolo platené.

Príjemná oddychovka na štvrť hodinky pre rodinu či partiu kamarátov. Angličtina potrebná, avšak úplne stačí, ak ju ovláda iba jeden z hráčov, alebo vám nevadí nahliadnuť do tabuľky efektov jedál (chystáme ju v iHRYsku v slovenčime)

Obsah hry:

14 veľkých kariet jedla a hodnoty
20 diamantov s vrecúškom
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gilad Yarnitzky
Rok vydania:
2019
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje