Chef Alfredo
Šéfkuchár Alfredo už stráca hlavu od zúfalstva, pretože si nevie spomenúť, ktorá polievka sa varí v ktorom hrnci. Môžete mu pomôcť vložiť mrkvu, cesnak, fazuľu a paradajky do správnych hrncov? Čo je však dôležitejšie, môžete sa uistiť, že aj vaši kamaráti kuchári vložili správne prísady so správnych hrncov? V hre Chef Alfredo sa v štyroch hrncoch varia štyri rôzne ingrediencie. Vo svojom ťahu hráč hodí kockou. Ak na kocke padne Alfredo, vymení pozíciu dvoch hrncov na sporáku. Ak mu na kocke padne jedna zo štyroch surovín, snaží sa pridať danú surovinu do správneho hrnca. Nasledujúci hráč mu môže buď veriť, že dal surovinu do správneho hrnca alebo ho obviniť, že sa pomýlil, vysype z hrnca suroviny a skontroluje ho. Ak hráč vložil správnu surovinu do správneho hrnca, získava víťazný žetón, ak sa však pomýlil, žetón získava hráč, ktorý ho odhalil. Hráč s najlepším prehľadom o tom, čo sa dialo na sporáku a s najlepšou pomäťou vyhráva! Chef Alfredo veľmi pekná detská hra, výborná na pamäť, v ktorej si môžete zľahka zablufovať. Na prvý pohľad vyzerá princíp hry veľmi jednoducho, avšak keď sa vám hrnce na sporáku začnú premiešavať, má človek čo robiť, aby si zapamätal, kde sa ukrýva ktorá surovina.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Šéfkuchár Alfredo už stráca hlavu od zúfalstva, pretože si nevie spomenúť, ktorá polievka sa varí v ktorom hrnci. Môžete mu pomôcť vložiť mrkvu, cesnak, fazuľu a paradajky do správnych hrncov? Čo je však dôležitejšie, môžete sa uistiť, že aj vaši kamaráti kuchári vložili správne prísady so správnych hrncov?

V hre Chef Alfredo sa v štyroch hrncoch varia štyri rôzne ingrediencie. Vo svojom ťahu hráč hodí kockou. Ak na kocke padne Alfredo, vymení pozíciu dvoch hrncov na sporáku. Ak mu na kocke padne jedna zo štyroch surovín, snaží sa pridať danú surovinu do správneho hrnca. Nasledujúci hráč mu môže buď veriť, že dal surovinu do správneho hrnca alebo ho obviniť, že sa pomýlil, vysype z hrnca suroviny a skontroluje ho. Ak hráč vložil správnu surovinu do správneho hrnca, získava víťazný žetón, ak sa však pomýlil, žetón získava hráč, ktorý ho odhalil.

Hráč s najlepším prehľadom o tom, čo sa dialo na sporáku a s najlepšou pomäťou vyhráva!

Chef Alfredo veľmi pekná detská hra, výborná na pamäť, v ktorej si môžete zľahka zablufovať. Na prvý pohľad vyzerá princíp hry veľmi jednoducho, avšak keď sa vám hrnce na sporáku začnú premiešavať, má človek čo robiť, aby si zapamätal, kde sa ukrýva ktorá surovina.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michael Schacht
Rok vydania:
2015
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje