Speedy Ants
V hre Speedy Ants musíte rýchlo hľadať medzi mravcami v mravenisku toho správneho - so správnym číslom, ale mravce nepostoja a situácia v mravenisku sa neustále mení.  Hra obsahuje 39 číselný kariet ( s číslami od 1 do 39) a 35 kariet s mravcami (po 5 mravcov v 7 farbách, mravce majú hodnoty od 1 do 35) Pred hrou zamiešate a rozložíte všetky číselné karty na stole. Počas hry vždy otočíte 1 kartu z balíčku mravcov a hráči sa snažia čo najrýchlejšie nájsť číselnú kartu s rovnakou hodnotou aká je uvedená na karte mravca. Hráč, ktorý je nájde ako prvý si zoberie kartu s mravcom a vyloží si ju pred seba. Je dôležité, aby všetky získané karty všetkých hráčov boli stále viditeľné, aby ich hráči mali vyložené pred sebou, pretože tieto karty stále ovplyvňujú hru. A to tak, že pokiaľ sa otočí karta s mravcom, ktorého farbu už nejaký hráči majú vyloženého pred sebou, musí sa ku hodnote vyloženej karty pripočítaj aj počet týchto vyložených kariet (pozor, počet, nie ich hodnota) Napríklad sa vyloží červená karta s mravcom číslo 15, hráči už získali ďalšie 3 červené karty, ktoré majú vyložené pred sebou, takže správna číselná karta, ktorú hráči hľadajú je číslo 18. (15+3). Zvíťazí háč, ktorý ako prvý nazbiera 7 rôznych mravcov alebo 5 mravcov v jednej farbe.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Speedy Ants musíte rýchlo hľadať medzi mravcami v mravenisku toho správneho - so správnym číslom, ale mravce nepostoja a situácia v mravenisku sa neustále mení. 

Hra obsahuje 39 číselný kariet ( s číslami od 1 do 39) a 35 kariet s mravcami (po 5 mravcov v 7 farbách, mravce majú hodnoty od 1 do 35) Pred hrou zamiešate a rozložíte všetky číselné karty na stole. Počas hry vždy otočíte 1 kartu z balíčku mravcov a hráči sa snažia čo najrýchlejšie nájsť číselnú kartu s rovnakou hodnotou aká je uvedená na karte mravca. Hráč, ktorý je nájde ako prvý si zoberie kartu s mravcom a vyloží si ju pred seba. Je dôležité, aby všetky získané karty všetkých hráčov boli stále viditeľné, aby ich hráči mali vyložené pred sebou, pretože tieto karty stále ovplyvňujú hru. A to tak, že pokiaľ sa otočí karta s mravcom, ktorého farbu už nejaký hráči majú vyloženého pred sebou, musí sa ku hodnote vyloženej karty pripočítaj aj počet týchto vyložených kariet (pozor, počet, nie ich hodnota) Napríklad sa vyloží červená karta s mravcom číslo 15, hráči už získali ďalšie 3 červené karty, ktoré majú vyložené pred sebou, takže správna číselná karta, ktorú hráči hľadajú je číslo 18. (15+3). Zvíťazí háč, ktorý ako prvý nazbiera 7 rôznych mravcov alebo 5 mravcov v jednej farbe.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Kang Chulku, Kim Sehee
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje