Rafter Five
Rafter Five je hra, v ktorej sa snažíte so svojimi spoluhráčmi postaviť čo najväčšiu plť. Finta je v tom, že na konci chcete byť jediným pltníkom, ktorý sa na vaše spoločné dielo nalodí! Na začiatku poskladajte hernú krabičku tak, aby vytvorila základňu pre vašu plť,  ktorú začnete spoločne vytvárať položením počiatočných piatich dosák. Vo vašom ťahu zdvihnite trám, na hraciu plochu umiestnite kartu plte, trám vymeňte a potom umiestnite jednu zo svojich truhlíc s pokladom niekam na plť. Ideálne na vratké miesto, pretože ak niekto iný túto truhlicu zrazí, musí si ju nechať. Ak takto niekto z hráčov nazbiera päť cudzích truhlíc, vypadáva! Svoje vlastné truhlice môžete samozrejme vyraziť bez trestu, pomôžete tak však vašim oponentom.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rafter Five je hra, v ktorej sa snažíte so svojimi spoluhráčmi postaviť čo najväčšiu plť. Finta je v tom, že na konci chcete byť jediným pltníkom, ktorý sa na vaše spoločné dielo nalodí!

Na začiatku poskladajte hernú krabičku tak, aby vytvorila základňu pre vašu plť,  ktorú začnete spoločne vytvárať položením počiatočných piatich dosák.

Vo vašom ťahu zdvihnite trám, na hraciu plochu umiestnite kartu plte, trám vymeňte a potom umiestnite jednu zo svojich truhlíc s pokladom niekam na plť. Ideálne na vratké miesto, pretože ak niekto iný túto truhlicu zrazí, musí si ju nechať. Ak takto niekto z hráčov nazbiera päť cudzích truhlíc, vypadáva! Svoje vlastné truhlice môžete samozrejme vyraziť bez trestu, pomôžete tak však vašim oponentom.

Obsah hry:

5 figúriek, 42 truhlíc pokladu, 6 dosiek nevýhod, 1 raft karta, 42 kariet dosák, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jun Sasaki, ましう (Mashiu)
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje