Cangaceiros
V hre Cangaceiros sa dostávate do Brazílie, kde sa stávate jedným z vodcov mimoriadne nebezpečných gangov. Tieto chcú ovládnuť čo najväčšie územie a najmä získať nehynúcu slávu. Tohto boja sa môžu zúčastniť 2-5 hráči, ktorí sa neboja rozmýšľania a výziev. Vyberiete si svojho náčelníka (každý ma unikátne schopnosti, ktoré vám pomôžu s prežitím a získaním slávy) a následne sa dáte do boja medzi sebou. Treba si však dávať pozor na políciu, ktorá vás chce všetkých zničiť. Využite svojich sedem kariet na najrôznejšie činnosti od stráženia územia cez útok na väzenie, tréning svojho šéfa, získavanie nových členov gangu či zber surovín. Kto získa na konci najviac bodov slávy a prežije všetky útrapy, vyhráva. Podarí sa práve vám odísť na dôchodok v takejto sláve?
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
59,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Cangaceiros sa dostávate do Brazílie, kde sa stávate jedným z vodcov mimoriadne nebezpečných gangov. Tieto chcú ovládnuť čo najväčšie územie a najmä získať nehynúcu slávu. Tohto boja sa môžu zúčastniť 2-5 hráči, ktorí sa neboja rozmýšľania a výziev.

Vyberiete si svojho náčelníka (každý ma unikátne schopnosti, ktoré vám pomôžu s prežitím a získaním slávy) a následne sa dáte do boja medzi sebou. Treba si však dávať pozor na políciu, ktorá vás chce všetkých zničiť. Využite svojich sedem kariet na najrôznejšie činnosti od stráženia územia cez útok na väzenie, tréning svojho šéfa, získavanie nových členov gangu či zber surovín.

Kto získa na konci najviac bodov slávy a prežije všetky útrapy, vyhráva. Podarí sa práve vám odísť na dôchodok v takejto sláve?

Obsah hry:

obojstranný herný plán
96 kariet
5 hráčskych dosiek
5 drevených figúrok gangov
55 drevených figúrok congaceiros
15 drevených označovačov tréningu
5 drevených označovačov slávy
43 drevených figúrok volante
20 drevených kociek zranení
129 dielikov a žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Roberto Pestrin
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje