Smallworld Underground
Smallworld je krásna, nenáročná civilizačná hra pre 2-5 hráčov, v ktorej navštívite fantazijný svet plný rozmanitých národov. Vo verzii Underground sa pozriete do tajomných podzemných krajov, ktoré obýva až 15 nových národov! Každý z nich má k dispozícii svoje špecifické zručnosti, ktoré navyše kombinujete s jednou z až 21 rôznych schopností, ktoré môžete využiť v boji o nadvládu. V priebehu hry tak budete ovládať niekoľko rás s im priradenými schopnosťami a snažiť sa udržať kontrolu nad čo najviac územiami. Niektoré konkrétne miesta sú na začiatku hry chránené monštrami, ktoré musíte pri obsadzovaní územia najskôr poraziť. Na konci každého kola budete totiž získavať body za oblasti, ktoré aktuálne ovládate. A pokiaľ sa vám podarí obsadiť legendárne miesta a uchvátiť mocné artefakty, vaša sila dosiahne úplne novú úroveň. Smallworld Underground je hrateľný samostatne, môžete ho však kombinovat s ostatnými vydanými hernými kúskami tejto série.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Smallworld je krásna, nenáročná civilizačná hra pre 2-5 hráčov, v ktorej navštívite fantazijný svet plný rozmanitých národov. Vo verzii Underground sa pozriete do tajomných podzemných krajov, ktoré obýva až 15 nových národov!

Každý z nich má k dispozícii svoje špecifické zručnosti, ktoré navyše kombinujete s jednou z až 21 rôznych schopností, ktoré môžete využiť v boji o nadvládu. V priebehu hry tak budete ovládať niekoľko rás s im priradenými schopnosťami a snažiť sa udržať kontrolu nad čo najviac územiami. Niektoré konkrétne miesta sú na začiatku hry chránené monštrami, ktoré musíte pri obsadzovaní územia najskôr poraziť. Na konci každého kola budete totiž získavať body za oblasti, ktoré aktuálne ovládate. A pokiaľ sa vám podarí obsadiť legendárne miesta a uchvátiť mocné artefakty, vaša sila dosiahne úplne novú úroveň.

Smallworld Underground je hrateľný samostatne, môžete ho však kombinovat s ostatnými vydanými hernými kúskami tejto série.

Obsah hry:

2 obojstranné hracie dosky, 15 rás s vlajkou a žetónmi, 21 špeciálnych schopností, 9 žetónov obľúbených miest, 6 žetonov pamiatok spravodlivých, 9 žetónov Čiernej hory,  1 sopka, 8 "Mushroom Armor", 7 žetónov strieborné kladivo, 4 žetóny pomsty, 1 Bag-o'-Many-Things, 1 ukazovač kôl, 1 Balrog, 1 duch, 1 Veľký prastarý, 1 kráľovná, 106 víťazných bodov, 5 prehľadových kartičiek, 1 prehľad priebehu kola, 1 súbojová kocka, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Philippe Keyaerts
Rok vydania:
2011
Herné rozšírenia
SmallWorld: Royal Bonus
momentálne nedostupné
8,99 €
SmallWorld: Sky Islands
objednáme pre vás
29,99 €
Smallworld: River World
objednáme pre vás
22,99 €
SmallWorld Realms
momentálne nedostupné
26,99 €
SmallWorld: A Spider's Web
momentálne nedostupné
12,99 €
Smallworld - Tales and Legends
momentálne nedostupné
11,99 €
SmallWorld: 6 Player Board
momentálne nedostupné
24,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje