Age of Innovation
Age of Innovation je prepracovaná samostatná civilizačná hra pre 1-5 hráčov, rozšírujúca herné univerzum Terra Mystica. Jej bohatý herný svet obýva až 12 rôznych frakcií oplývajúcich špecifickými vlastnosťami, ktoré spolu so vždy inou kombináciou domáceho prostredia a schopnosti vytvárajú naozaj veľké možnosti nových herných zážitkov! Každý hráč ovláda jednu takúto frakciu, viazanú na konkrétny environment, na ktorom môžete vystavať jednotlivé budovy, či mestá. Lepšia infraštruktúra vám poskytne výhody v rozvoji vašej frakcie. Blízkosť susedov  zasa môže obmedzovať vašu expanziu, zároveň vám však v hre prináša značné výhody, čo hre dodáva to správne napätie. Okrem stavebného rozvoja získate cenné zdroje v podobe lepších nástrojov, učencov, schopností a kapitálu. Lepšie vzdelávanie podporí vedu a inovácie a prosperita so sebou prinesie kultúrny rozmach. Aj keď môže hra pôsobiť zložito, má jednoduché pravidlá a využívanie efektov a schopností je zrozumiteľne znázornené jednoduchými ikonami. Skvele je vyriešená interakcia hráčov, ktorí si priamo neškodia (nemusíte sa báť, že prídete o budovy, či peniaze), ale výrazne sa navzájom ovplyvňujú. Správny odhad cieľov súperov môže byť v konečnom dôsledku rozhodujúcim faktorom na ceste k víťazstvu!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
100 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
79,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Age of Innovation je prepracovaná samostatná civilizačná hra pre 1-5 hráčov, rozšírujúca herné univerzum Terra Mystica. Jej bohatý herný svet obýva až 12 rôznych frakcií oplývajúcich špecifickými vlastnosťami, ktoré spolu so vždy inou kombináciou domáceho prostredia a schopnosti vytvárajú naozaj veľké možnosti nových herných zážitkov!

Každý hráč ovláda jednu takúto frakciu, viazanú na konkrétny environment, na ktorom môžete vystavať jednotlivé budovy, či mestá. Lepšia infraštruktúra vám poskytne výhody v rozvoji vašej frakcie. Blízkosť susedov  zasa môže obmedzovať vašu expanziu, zároveň vám však v hre prináša značné výhody, čo hre dodáva to správne napätie.

Okrem stavebného rozvoja získate cenné zdroje v podobe lepších nástrojov, učencov, schopností a kapitálu. Lepšie vzdelávanie podporí vedu a inovácie a prosperita so sebou prinesie kultúrny rozmach. Aj keď môže hra pôsobiť zložito, má jednoduché pravidlá a využívanie efektov a schopností je zrozumiteľne znázornené jednoduchými ikonami. Skvele je vyriešená interakcia hráčov, ktorí si priamo neškodia (nemusíte sa báť, že prídete o budovy, či peniaze), ale výrazne sa navzájom ovplyvňujú. Správny odhad cieľov súperov môže byť v konečnom dôsledku rozhodujúcim faktorom na ceste k víťazstvu!

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
100 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Helge Ostertag
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje