SmallWorld: Sky Islands
Small World: Sky Islands je ďalšie rozšírenie veľmi obľúbenej a skvelej fantasy hry Small World. Obsahuje okrem 7 nových rás a vlastností aj nové územie - Nebeské ostrovy.  Na začiatku hry rozložte hrací plán Sky Island podľa vlastného výberu (buď dvomi alebo tromi ostrovmi nahor) a potom rozložte hrací plán Smallworldu ako keby ste hrali o jedného hráča menej, napr. použijete hrací plán pre 4 hráčov pri hre v piatich. Následne položte žetóny fazuľovej stonky (beanstalk) a schodiska (stairway) na rôzne regióny na hracom pláne. Kedykoľvek sa niektorá rasa postaví na daný región, môže obsadiť územie na ostrove, ktoré má rovnaký symbol. Rasy nemôžu začať svoje dobývanie na ostrovoch pokiaľ im to nedovoľuje ich schopnosť. Na konci ťahu získa hráč jednu mincu navyše, ak kontroluje všetky územia na ostrove. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
29,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Small World: Sky Islands je ďalšie rozšírenie veľmi obľúbenej a skvelej fantasy hry Small World. Obsahuje okrem 7 nových rás a vlastností aj nové územie - Nebeské ostrovy. 

Na začiatku hry rozložte hrací plán Sky Island podľa vlastného výberu (buď dvomi alebo tromi ostrovmi nahor) a potom rozložte hrací plán Smallworldu ako keby ste hrali o jedného hráča menej, napr. použijete hrací plán pre 4 hráčov pri hre v piatich. Následne položte žetóny fazuľovej stonky (beanstalk) a schodiska (stairway) na rôzne regióny na hracom pláne. Kedykoľvek sa niektorá rasa postaví na daný región, môže obsadiť územie na ostrove, ktoré má rovnaký symbol. Rasy nemôžu začať svoje dobývanie na ostrovoch pokiaľ im to nedovoľuje ich schopnosť. Na konci ťahu získa hráč jednu mincu navyše, ak kontroluje všetky územia na ostrove. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
T. Alex Davis, Philippe Keyaerts
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje