Carcassonne: Winter Edition
Carcassonne: Winter Edition prináša do sveta Carcasonne sneh. Zachováva všetky pôvodné pravidlá Carcassonne, aj pôvodných 72 dielikov,ale obsahuje aj 12 nových dielikov krajiny. Carcassonne priniesol do herného sveta nový herný princíp. Hráči postupne prikladaním štvorcových kartičiek vytvárajú krajinu s mestami, cestami, kláštormi a lúkami. Figúrka sa dá umiestniť len na práve priložené políčko a to len na jeden druh terénu (cestu, hrad, kláštor, lúku). Pri ukončení hradu, cesty alebo obostavania kláštora získava hráč body a tiež figúrku späť, čo je veľmi dôležité, pretože ich má k dispozícii obmedzený počet. Hru je možné hrať v rôznom počte hráčov, v každom je trochu iná.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Carcassonne: Winter Edition prináša do sveta Carcasonne sneh. Zachováva všetky pôvodné pravidlá Carcassonne, aj pôvodných 72 dielikov,ale obsahuje aj 12 nových dielikov krajiny.

Carcassonne priniesol do herného sveta nový herný princíp. Hráči postupne prikladaním štvorcových kartičiek vytvárajú krajinu s mestami, cestami, kláštormi a lúkami. Figúrka sa dá umiestniť len na práve priložené políčko a to len na jeden druh terénu (cestu, hrad, kláštor, lúku). Pri ukončení hradu, cesty alebo obostavania kláštora získava hráč body a tiež figúrku späť, čo je veľmi dôležité, pretože ich má k dispozícii obmedzený počet. Hru je možné hrať v rôznom počte hráčov, v každom je trochu iná.

Obsah hry:
  • 84 kartičiek krajiny,
  • 40 figúrok v piatich farbách,
  • 1 bodovaciu tabuľku, pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Klaus-Jürgen Wrede
Rok vydania:
2012
Podobné hry
Dlhodobo nedostupné
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje