Cartagena
Piráti väznení v pevnosti Cartagena konečne dokončili tunel vedúci z väzenskej kobky až na pobrežie. Teraz je treba sa čo najrýchlejšie a nepozorovane dostať až k pripravenému člnu. Ktorej skupinke pirátov sa podarí nalodiť a odísť ako prvej? Každý hráč ovláda skupinku šiestich pirátov uväznených v slávnom väzení Cartagena. Snažíte sa vyviesť svoju skupinku utečencov podzemným tunelom, ktorý vedie do prístavu, na slobodu. Jednoduchá hra, ktorú zvládnu aj menšie deti, ale pritom obsahuje nečakane veľa taktických aj strategických prvkov. Môžete si vyskúšať rôzne verzie pravidiel s rôznym množstvom náhody. Táto Cartagena je modernou verziou staršej hry. Základná hra popisuje len prvú časť úniku z pevnosti na pláž do čakajúcej pirátskej lode. Hráči si môžu zvoliť možnosť vyskúšať aj pokračovanie úniku cez Tortugu, alebo si prežiť celý príbeh naraz. Pravidlá obsahujú rôzne zaujímavé varianty (Morgan, Záškodníci, Karibská čarodejnica), ktoré zaručujú, že hra sa rýchlo neohrá. Zároveň tak hru môžete prispôsobiť požiadavkám hráčov - vybrať, ktorú časť príbehu si zahráte, zvoliť parametre, ktoré ovplyvnia dĺžku a obtiažnosť hry. Slovenské pravidlá
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Piráti väznení v pevnosti Cartagena konečne dokončili tunel vedúci z väzenskej kobky až na pobrežie. Teraz je treba sa čo najrýchlejšie a nepozorovane dostať až k pripravenému člnu. Ktorej skupinke pirátov sa podarí nalodiť a odísť ako prvej?

Každý hráč ovláda skupinku šiestich pirátov uväznených v slávnom väzení Cartagena. Snažíte sa vyviesť svoju skupinku utečencov podzemným tunelom, ktorý vedie do prístavu, na slobodu.

Jednoduchá hra, ktorú zvládnu aj menšie deti, ale pritom obsahuje nečakane veľa taktických aj strategických prvkov. Môžete si vyskúšať rôzne verzie pravidiel s rôznym množstvom náhody.

Táto Cartagena je modernou verziou staršej hry. Základná hra popisuje len prvú časť úniku z pevnosti na pláž do čakajúcej pirátskej lode. Hráči si môžu zvoliť možnosť vyskúšať aj pokračovanie úniku cez Tortugu, alebo si prežiť celý príbeh naraz. Pravidlá obsahujú rôzne zaujímavé varianty (Morgan, Záškodníci, Karibská čarodejnica), ktoré zaručujú, že hra sa rýchlo neohrá. Zároveň tak hru môžete prispôsobiť požiadavkám hráčov - vybrať, ktorú časť príbehu si zahráte, zvoliť parametre, ktoré ovplyvnia dĺžku a obtiažnosť hry.

Slovenské pravidlá

Obsah hry:

8 obojstranných častí hracieho plánu, čln, 102 kariet (po 17 z každého motívu - lebka, dýka, klobúk, kľúč, fľaška, pištoľ), 30 figúrok pirátov (po 6 pre každého z piatich hráčov), 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leo Colovini
Rok vydania:
2000
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje