Catan: Soccer Fever Scenario
Katan zachvátila futbalová horúčka! Vy a vaši spoluosadníci nadšene podporujete družstvo práve z toho vášho mesta. Podarí sa mu Vyhrať najviac zápasov a získať pohár pre šampióna ligy? CATAN: Soccer Fever je odľahčený a jednoduchý scenár pre základnú hru Katan, ktorý je ideálny pre futbalových nadšencov. Vždy, keď postavíte osadu alebo mesto, je v Katane deň zápasu. Víťazstvo vo futbalových zápasoch vám poskytuje výhody a tím, ktorý vedie ligové poradie, získava extra víťazné body. Usporiadať futbalový zápas v CATAN: Soccer Fever je prudko zábavné a pritom absolútne jednoduché! Zostavte štadión a skúste schopnosti súperovho brankára! Ak pristane lopta farebnou stranou nahor, je to gól! Streľte ich čo najviac, aby ste vyhrali zápas!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
75 min.
Počet hráčov:
3-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
19,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Katan zachvátila futbalová horúčka! Vy a vaši spoluosadníci nadšene podporujete družstvo práve z toho vášho mesta. Podarí sa mu Vyhrať najviac zápasov a získať pohár pre šampióna ligy?

CATAN: Soccer Fever je odľahčený a jednoduchý scenár pre základnú hru Katan, ktorý je ideálny pre futbalových nadšencov. Vždy, keď postavíte osadu alebo mesto, je v Katane deň zápasu. Víťazstvo vo futbalových zápasoch vám poskytuje výhody a tím, ktorý vedie ligové poradie, získava extra víťazné body. Usporiadať futbalový zápas v CATAN: Soccer Fever je prudko zábavné a pritom absolútne jednoduché! Zostavte štadión a skúste schopnosti súperovho brankára! Ak pristane lopta farebnou stranou nahor, je to gól! Streľte ich čo najviac, aby ste vyhrali zápas!

Obsah hry:

2 "hexy" futbalového ihriska, 1 doska futbalovej ligy, 4 loptičky, 24 žetónov streľby, 4 značky umiestnenia, 4 značky výsledkov zápasov, 1 ukazovateľ hracieho dňa, 2 steny štadióna, 1 štadión, 1 vrecúško, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
3-4 hráči
Dĺžka hry:
75 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
nezávislý
Výrobca:
Autor:
Klaus Teuber, Benjamin Teuber
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje