Celestia - A Little Help
Kapitán nikdy neopúšťa loď, ale niekedy by sa mu malá pomoc zišla. Rozšírenie pre zábavnú blafovačku Celestia: A Little Help umožňuje hráčom pomôcť kapitánovi pri prekonávaní prekážok, no na blafovanie a špinavé triky ostáva stále dostatok miesta. V tejto hre sa vydáte na výlet po mestách Celestie, kde budete získavať jej poklady. Čaká vás nebezpečná cesta, na ktorej sa budete snažiť stať sa najbohatším cestovateľom. Na začiatku cesty si hráči naložia svojich panáčikov do lietadla a zoberú si 6 kariet (prípadne 8, podľa počtu hráčov). Na začiatku kola si hráči zvolia kapitána, ktorý hodí kockami. Tie určia výzvy, ktoré vás budú v danom kole čakať (hmla, blesky, piráti,...). Teraz je na kapitánovi, aby zahral karty, ktoré vám v putovaní pomôžu, aby ste sa dostali do ďalšieho mesta. Ešte predtým sa však musia ostatní hráči rozhodnúť, či ostanú v lietadle. Ak opustíte palubu, môžete získať body za prieskum okolia. Ak ostanete v lietadle, môžete dúfať, že v ďalšom meste vás budú čakať vzácnejšie poklady. Ak sa však kapitánovi nepodarí prekonať výzvu, musíte výlet začať od začiatku. Vyhráva hráč, ktorému sa ako prvému podarí získať poklady v hodnote 50 bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
7,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Kapitán nikdy neopúšťa loď, ale niekedy by sa mu malá pomoc zišla. Rozšírenie pre zábavnú blafovačku Celestia: A Little Help umožňuje hráčom pomôcť kapitánovi pri prekonávaní prekážok, no na blafovanie a špinavé triky ostáva stále dostatok miesta.

V tejto hre sa vydáte na výlet po mestách Celestie, kde budete získavať jej poklady. Čaká vás nebezpečná cesta, na ktorej sa budete snažiť stať sa najbohatším cestovateľom.

Na začiatku cesty si hráči naložia svojich panáčikov do lietadla a zoberú si 6 kariet (prípadne 8, podľa počtu hráčov). Na začiatku kola si hráči zvolia kapitána, ktorý hodí kockami. Tie určia výzvy, ktoré vás budú v danom kole čakať (hmla, blesky, piráti,...). Teraz je na kapitánovi, aby zahral karty, ktoré vám v putovaní pomôžu, aby ste sa dostali do ďalšieho mesta. Ešte predtým sa však musia ostatní hráči rozhodnúť, či ostanú v lietadle. Ak opustíte palubu, môžete získať body za prieskum okolia. Ak ostanete v lietadle, môžete dúfať, že v ďalšom meste vás budú čakať vzácnejšie poklady. Ak sa však kapitánovi nepodarí prekonať výzvu, musíte výlet začať od začiatku. Vyhráva hráč, ktorému sa ako prvému podarí získať poklady v hodnote 50 bodov.

Obsah hry:
  • 33 kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Aaron Weissblum
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje