Černé historky: Bílé historky
Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Práve pre vás sú tu Biele historky, ktoré sú určené deťom už od 8 rokov. Biele historky sú zapeklité, mysteriózne záhady pre deti aj dospelých s akýmkoľvek vzťahom k hrám. V bielych historkách vystupujú duchovia a ďalšie tajomné bytosti. Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden hráč pozná celý príbeh. Všetci ostatní majú iba kusé informácie a pomocou dobre mierených otázok sa snažia zistiť ďalšie kúsky mozaiky a poskladať z nich celý príbeh tak, ako sa naozaj stal.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
5-30 min.
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Jazyk hry:
7,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Práve pre vás sú tu Biele historky, ktoré sú určené deťom už od 8 rokov. Biele historky sú zapeklité, mysteriózne záhady pre deti aj dospelých s akýmkoľvek vzťahom k hrám. V bielych historkách vystupujú duchovia a ďalšie tajomné bytosti.

Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden hráč pozná celý príbeh. Všetci ostatní majú iba kusé informácie a pomocou dobre mierených otázok sa snažia zistiť ďalšie kúsky mozaiky a poskladať z nich celý príbeh tak, ako sa naozaj stal.

Obsah hry:

50 bielych historiek, pravidlá hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Dĺžka hry:
5-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
vinix
27.11.2011
biele historky je UZASTNA hra na oslavy hra sa priblizne 30 minut az 1 hodinu. viac vas to bude bavit ket hrate aspon traja a viac vo dvoch to neni az taka zabava. minus je ze ket si vilustite vsetky karticky z historkami tak na druhy krat vas to uz nebude bavit lebo riesenia posnate. ale urcite si kupim aj ostatne cierne historky!
Danka
28.12.2015
Hra je parádna. Niektoré príbehy sa dajú veľmi rýchlo odhaliť a niektoré sú zase pomerne zložitejšie. Ale pokiaľ máte dobré otázky a logické myslenie, žiaden problém :) Na príjemne strávený večer je to správna voľba. Určite si dokúpim aj ďalšie Černé historky.
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje