Černé historky: Bílé historky
Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Práve pre vás sú tu Biele historky, ktoré sú určené deťom už od 8 rokov. Biele historky sú zapeklité, mysteriózne záhady pre deti aj dospelých s akýmkoľvek vzťahom k hrám. V bielych historkách vystupujú duchovia a ďalšie tajomné bytosti. Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden hráč pozná celý príbeh. Všetci ostatní majú iba kusé informácie a pomocou dobre mierených otázok sa snažia zistiť ďalšie kúsky mozaiky a poskladať z nich celý príbeh tak, ako sa naozaj stal.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
5-30 min.
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Jazyk hry:
7,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Chcete si zahrať Čierne historky s deťmi? Práve pre vás sú tu Biele historky, ktoré sú určené deťom už od 8 rokov. Biele historky sú zapeklité, mysteriózne záhady pre deti aj dospelých s akýmkoľvek vzťahom k hrám. V bielych historkách vystupujú duchovia a ďalšie tajomné bytosti.

Zistite, čo sa vlastne prihodilo! Iba jeden hráč pozná celý príbeh. Všetci ostatní majú iba kusé informácie a pomocou dobre mierených otázok sa snažia zistiť ďalšie kúsky mozaiky a poskladať z nich celý príbeh tak, ako sa naozaj stal.

Obsah hry:

50 bielych historiek, pravidlá hry.

Parametre:
Počet hráčov:
2-20 hráčov
Dĺžka hry:
5-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2010
Hodnotenie hry
Danka
28.12.2015
Hra je parádna. Niektoré príbehy sa dajú veľmi rýchlo odhaliť a niektoré sú zase pomerne zložitejšie. Ale pokiaľ máte dobré otázky a logické myslenie, žiaden problém :) Na príjemne strávený večer je to správna voľba. Určite si dokúpim aj ďalšie Černé historky.
vinix
27.11.2011
biele historky je UZASTNA hra na oslavy hra sa priblizne 30 minut az 1 hodinu. viac vas to bude bavit ket hrate aspon traja a viac vo dvoch to neni az taka zabava. minus je ze ket si vilustite vsetky karticky z historkami tak na druhy krat vas to uz nebude bavit lebo riesenia posnate. ale urcite si kupim aj ostatne cierne historky!
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje