Chronicles of Crime - Welcome to Redview
V malom mestečku Redview sa začali diať čudné veci. Za posledné týždnez áhadne zmizlo veľa zvierat. Keď zmizol šerifov pes Wookie, pár priateľov dalo hlavy dokopy a pokúsia sa ho nájsť.  Welcome to Redview je rozšírenie hry Chronicles of Crime, v ktorom hráči hrajú za kamarátov, ktorí chcú vyriešiť záhadu bez akýchkoľvek odborných kontaktov len pomocou vlastnej sily, bystrosti a zdravého rozumu. Rozšírenie obsahuje 4 nové scenáre a celé sa nesie v rodiinej atmosfére, nie sú tam žiadne vraždy ani násilie. Na hranie potrebujete základnú hru a aplikáciu, ktorú potom môžete používať aj bez internetu. Potrebujete Android 4.4 alebo lepší, alebo iOS 8.0.     
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-90 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
22,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V malom mestečku Redview sa začali diať čudné veci. Za posledné týždnez áhadne zmizlo veľa zvierat. Keď zmizol šerifov pes Wookie, pár priateľov dalo hlavy dokopy a pokúsia sa ho nájsť. 

Welcome to Redview je rozšírenie hry Chronicles of Crime, v ktorom hráči hrajú za kamarátov, ktorí chcú vyriešiť záhadu bez akýchkoľvek odborných kontaktov len pomocou vlastnej sily, bystrosti a zdravého rozumu. Rozšírenie obsahuje 4 nové scenáre a celé sa nesie v rodiinej atmosfére, nie sú tam žiadne vraždy ani násilie. Na hranie potrebujete základnú hru a aplikáciu, ktorú potom môžete používať aj bez internetu. Potrebujete Android 4.4 alebo lepší, alebo iOS 8.0. 

 

 

Obsah hry:

10 kariet miest, 15 kariet špeciálnych predmetov, 25 kariet postáv, 6 dosiek hráčov, kocka, pravidlá

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
David Cicurel, Ghislain Masson
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje