Clack! Family
Clack! Family je turbulentná kartová postrehovka pre 2 až 4 hráčov. V hre musíte čo najrýchlejšie siahnuť po kartách, ktoré zodpovedajú hodenej kombinácii kociek. Každá z kariet zobrazuje tri predmety, pričom tieto predmety majú červenú, zelenú alebo modrú farbu a typ zvieraťa, stromu alebo vozidla. V prípade, že vám na kockách padne kombinácia "0 - červená", siahnete na všetky karty, na ktorých je nula červených predmetov. Ak hodíte kombináciu "2 - zvieratko", pôjde o všetky kartičky, na ktorých sú práve dve zvieratká. Ak ste siahli na správne karty, získavate ich pre seba a doplníte počet kariet v hre na sedem. Ak žiadna z vyložených kariet nezodpovedá hodu kockou, uchopte doštičku "NO MATCH" v strede hernej plochy. Ak máte pravdu, získavate všetkých sedem kariet! Pozor! Ak ste sa pomýlili, musíte odovzdať predtým získanú kartu každému hráčovi pri stole. Po odohratí všetkých kariet vyhráva ten hráč, ktorý nazbieral najviac kariet.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
8,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Clack! Family je turbulentná kartová postrehovka pre 2 až 4 hráčov.

V hre musíte čo najrýchlejšie siahnuť po kartách, ktoré zodpovedajú hodenej kombinácii kociek. Každá z kariet zobrazuje tri predmety, pričom tieto predmety majú červenú, zelenú alebo modrú farbu a typ zvieraťa, stromu alebo vozidla. V prípade, že vám na kockách padne kombinácia "0 - červená", siahnete na všetky karty, na ktorých je nula červených predmetov. Ak hodíte kombináciu "2 - zvieratko", pôjde o všetky kartičky, na ktorých sú práve dve zvieratká. Ak ste siahli na správne karty, získavate ich pre seba a doplníte počet kariet v hre na sedem.

Ak žiadna z vyložených kariet nezodpovedá hodu kockou, uchopte doštičku "NO MATCH" v strede hernej plochy. Ak máte pravdu, získavate všetkých sedem kariet! Pozor! Ak ste sa pomýlili, musíte odovzdať predtým získanú kartu každému hráčovi pri stole.

Po odohratí všetkých kariet vyhráva ten hráč, ktorý nazbieral najviac kariet.

Obsah hry:

51 hracích kariet

2 kocky

1 žetón – „žiadne karty“

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje