Costa Rica
Vydajte sa na výpravu dažďovým pralesom. V pralesoch na Kostarike žije množstvo vzácnych živočíchov. Pridajte sa k expedícii a odfoťte si zvieratá v ich domácom prostredí. Ale pozor! Na tejto dobrodružnej výprave musíte byť ostražití, pretože všade číha nebezpečný a otravný hmyz. Rodinná hra Costa Rica kombinuje risk s logikou, ktorú využijete hlavne pri plánovaní cesty expedície.   Ako vedúci expedície sa musíte rozhodnúť kadiaľ povediete skupinu, ale pozor, pretože niektorí dobrodruhovia si môžu privlastniť slávu za vaše objavy a skupinu opustiť. A ak cestou stretnete viac hmyzu ako by ste chceli, vaša skupina môže veľmi rýchlo expedíciu ukončiť. V hre sa hráči snažia získať čo najviac bodov za zvieratá, ktoré sa im podarí vyfotiť. Najlepšie je mať fotku z každého druhu. Hráč s najvyšším počtom bodov sa stáva svetoznámym fotografom a víťazom hry.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vydajte sa na výpravu dažďovým pralesom.

V pralesoch na Kostarike žije množstvo vzácnych živočíchov. Pridajte sa k expedícii a odfoťte si zvieratá v ich domácom prostredí. Ale pozor! Na tejto dobrodružnej výprave musíte byť ostražití, pretože všade číha nebezpečný a otravný hmyz.

Rodinná hra Costa Rica kombinuje risk s logikou, ktorú využijete hlavne pri plánovaní cesty expedície.  

Ako vedúci expedície sa musíte rozhodnúť kadiaľ povediete skupinu, ale pozor, pretože niektorí dobrodruhovia si môžu privlastniť slávu za vaše objavy a skupinu opustiť. A ak cestou stretnete viac hmyzu ako by ste chceli, vaša skupina môže veľmi rýchlo expedíciu ukončiť. V hre sa hráči snažia získať čo najviac bodov za zvieratá, ktoré sa im podarí vyfotiť. Najlepšie je mať fotku z každého druhu. Hráč s najvyšším počtom bodov sa stáva svetoznámym fotografom a víťazom hry.

 
Obsah hry:
  • 72 dielikov pralesa
  • 1 žetón vedúceho expedície
  • 30 prieskumníkov
  • 5 hráčskych kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew Dunstan, Brett J. Gilbert
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje