Megaland
Pripraviť sa, pozor, štart! Vyrazte za šťastím do hry zo sveta video hry Megaland. Bojujte s príšerami (a zajačikmi) a nazbierajte čo najviac mincí. Na začiatku kola si každý hráč umiestni svoju postavu na dielik a potiahne si poklad, ktorý položí nad postavu. Potom sa otočí karta úrovne a odhalí sa, či hráči utrpia nejaké zranenia od príšer. Následne sa hráči môžu rozhodnúť, či odstúpia z daného kola, alebo či budú pokúšať šťastie. Ak sa rozhodnú ísť ďalej, potiahne sa ďalšia karta úrovne. Ak hráč utrpí toľko zranení koľko má srdiečok, končí v danom kole a príde o všetky poklady. Keď hráči vypadli z kola akýmkoľvek spôsobom, môžu si kúpiť budovy ako napríklad bowlingovú halu, či výrobňu mydla. Budovy stoja 1 - 5 pokladov, ktoré musí hráč zaplatiť. Budovy poskytujú buď jednorázový alebo trvalý efekt. Hra obsahuje 6 budov, ktoré sú v každej hre a ďalších 17, z ktorých sa pre hru vyberie len 7.  Hra končí v momente, keď niektorý z hráčov získa 20 mincí.       
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pripraviť sa, pozor, štart! Vyrazte za šťastím do hry zo sveta video hry Megaland. Bojujte s príšerami (a zajačikmi) a nazbierajte čo najviac mincí.

Na začiatku kola si každý hráč umiestni svoju postavu na dielik a potiahne si poklad, ktorý položí nad postavu. Potom sa otočí karta úrovne a odhalí sa, či hráči utrpia nejaké zranenia od príšer. Následne sa hráči môžu rozhodnúť, či odstúpia z daného kola, alebo či budú pokúšať šťastie. Ak sa rozhodnú ísť ďalej, potiahne sa ďalšia karta úrovne. Ak hráč utrpí toľko zranení koľko má srdiečok, končí v danom kole a príde o všetky poklady. Keď hráči vypadli z kola akýmkoľvek spôsobom, môžu si kúpiť budovy ako napríklad bowlingovú halu, či výrobňu mydla. Budovy stoja 1 - 5 pokladov, ktoré musí hráč zaplatiť. Budovy poskytujú buď jednorázový alebo trvalý efekt. Hra obsahuje 6 budov, ktoré sú v každej hre a ďalších 17, z ktorých sa pre hru vyberie len 7. 

Hra končí v momente, keď niektorý z hráčov získa 20 mincí. 

 

 

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ryan Laukat, Malorie Laukat
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje