Sewer Pirats
Sladký pirátsky život... vietor vo vlasoch, pred vami poklady, dobrodružstvo a fľaša rumu...pirátska idyla. V tejto hre si však piráti príliš neužívajú. Je to naozajstná spodina...ich oceánom je podzemná spleť kanálov. V hre Sewer Pirats sa každý hráč stáva vodcom štyroch pirátov, ktorých úlohov je nazbierať v kanáloch čo najviac potravy - poklad kanálov. Do kanálov sa vydávajú lode a aby práve vaši piráti získali najlepšie kusy koristi, je potrebné nájsť si najvýhodnejšiu pozíciu na lodi (najlepšie tú kapitánsku).  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
24,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Sladký pirátsky život... vietor vo vlasoch, pred vami poklady, dobrodružstvo a fľaša rumu...pirátska idyla. V tejto hre si však piráti príliš neužívajú. Je to naozajstná spodina...ich oceánom je podzemná spleť kanálov.

V hre Sewer Pirats sa každý hráč stáva vodcom štyroch pirátov, ktorých úlohov je nazbierať v kanáloch čo najviac potravy - poklad kanálov. Do kanálov sa vydávajú lode a aby práve vaši piráti získali najlepšie kusy koristi, je potrebné nájsť si najvýhodnejšiu pozíciu na lodi (najlepšie tú kapitánsku).

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Andreas Pelikan
Rok vydania:
2012
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje